Modelka Simona Krainová netají, že je gurmánka, ktorá má rada alkoholické drinky. Lenže postavičku má ako lusk, pretože pravidelne športuje a tiež pije nápoj na štíhlosť. Priznala sa, že každé ráno začína vodou s jablčným octom, ktorý podľa najnovších štúdií doslova odplavuje tukové vankúše z tela. Sú však aj iné drinky, ktoré dopomôžu k vytúženej štíhlosti. Vyskúšajte ich.

Chudnúca voda

Mnohí dietológovia radia pri pocite hladu napiť sa, pretože často ide o maskovaný smäd. Samozrejme, dobré je piť čistú vodu, ktorá prospieva celému organizmu. Ak však chce piť preto, aby ste rýchlejšie chudli, namiešajte si chudnúci drink. Ako bonus dodá telu vitamíny a minerály.

Na rozdiel od špeciálnych nápojov z obchodov, tento si pripravíte sami z lacných a bežne dostupných potravín. Popíjajte ho počas celého dňa. Každý večer si namiešajte nový na nasledujúci deň. Aby sa dostavil výsledok, musíte vydržať minimálne tri dni a vysadiť všetky malinovky, džúsy, sladený čaj aj kávu.

Ako na to? Do džbánu nalejte 8 pohárov vody, pridajte 1 lyžicu strúhaného zázvoru, šalátovú uhorku nakrájanú na plátky, šťavu v jedného citróna a mätu. Zmiešajte a nechajte cez noc uležať v chladničke.

Chudnúca voda
Zdroj: Shutterstock