Nápoj s ružami

Česká topmodelka Simona Krainová (46) sa roky nemení. Vznik elixíru, ktorý spomaľuje starnutie pleti, je jej osobným projektom. Osobne ho testovala a dva roky vyvíjala s tímom špecialistov. Beauty drink je vo forme sypkej zmesi béžovoružovej farby s väčšími kúskami ruží, vďaka ktorým má mierne sladkokyslú chuť s nádychom malín a je sladený stéviou. Dá sa primiešať do vody, džúsu, čaju, alebo do ranného smoothie či obľúbeného freshu.

Podobné doplnky výživy berie vážne aj fitneska Zora Illiáš Czoborová (52). Dokonca si ich nosí v kabelke, aby ich mala stále pri sebe. „Je to asi neštandardné, ale pre mňa nevyhnutné – nosím si kolagén a kyselinu hyalurónovú,“ hovorí Zorica o pomocníkoch v starostlivosti o kĺby, krásnu pokožku, vlasy či nechty. „Starám sa o svoje kolená, no niekedy sa mi stane, že si tieto doplnky výživy zabudnem dať doma, takže vždy mám radšej v kabelke po tri balenia.

Ďalšia známa žena z módneho biznisu, módna návrhárka Jana Pištejová (45), si ich zas dopriava pred spaním. „Moja večerná procedúra je pitie vysokopercentného bioaktívneho Inca Collagenu. Nápoj popíjam vo vani,“ prezradila svoj kúpeľňový rituál. Výživový doplnok s obsahom 100 % čistého morského bioaktívneho kolagénu ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vláken.

Pre prípad keď si Zora Illiáš Czoborová zabudne vypiť doplnky výživy doma, nosí si ich v kabelke.
Pre prípad keď si Zora Illiáš Czoborová zabudne vypiť doplnky výživy doma, nosí si ich v kabelke.
Zdroj: Picasa