Zázračná záchrana zbabraného make-upu

Ešte z 90. rokov si všetci dobre pamätáme nevkusné obočia na štýl karnevalovej masky alebo Marfuše z Mrázika. Našťastie je tu prevratná oprava permanentného make-upu Removal, ktorá dokáže odstrániť nevhodne aplikovaný make-up bez laseru a jaziev. Vizážistka Miriam Madová zo salónu PERMANENT - BEAUTY má dlhoročné skúsenosti s opravami permanentného make-upu a zároveň ako jediná zo Slovenska absolvovala školenie v Prahe na novú metódu REMOVAL.

Touto metódou odstráni tetované obočie, kontúry pier, ale aj očné linky. Je bezpečná, nezostanú po nej žiadne jazvy. Naopak, pokožku hydratuje, lieči a prípadné jazvičky po lasery eliminuje. REMOVAL metódu môžu podstúpiť aj tehotné ženy.

Funguje na báze soli, ktorá pokožku výborne hojí a zvlhčuje. Technický postup je podobný ako tetovanie. Do pokožky sa vtetuje soľný roztok, ktorý na seba viaže pigment a telo ho postupne vylúči. Roztok pri zapracovaní nepoškodí pokožku, netrhá ju. Soľ pigment v pokožke rozriedi.

Rozdiel v odtieni je vidieť ihneď po zákroku - chladné a tmavé obočia napríklad získajú teplejší odtieň. Podstatný rozdiel v sýtosti je zreteľný aj v priebehu hojenia, výrazný efekt sa dostaví po jednom mesiaci. Výsledok môže byť o 30 až 70% svetlejší.

Ilustračné foto
Zdroj: PERMANENT – BEAUTY

Akú metódu opravy zvoliť?

Laserové odstránenie funguje až pri teplote 800-900°C, lúč zasiahne kožu a teplota rozbije molekulu čiernej farby, zosvetlí ju, „oteplí“ a nepotrebné čiastočky vyplaví z tela von. Nefunguje však na odstránenie všetkých farieb a páli, čo zvyšuje pocit bolestivosti.

Metóda SC colorX je založená na prirodzenej reakcii tela a dokáže odstrániť všetky pigmentové farby. Je menej bolestivá, než laserové odstránenie a nehrozí pri nej väčšie riziko jazvičiek, keďže mikroihla preniká plytšie. Po zákroku je potrebné vyhýbať sa treniu pokožku a chrániť ju pred slnkom.

Ilustračné foto
Zdroj: PERMANENT – BEAUTY

Konečne prirodzené obočie

Tvar obočia je základným pilierom tváre, jej výrazu a mimiky. Väčšinou si to neuvedomujeme, ale práve obočie si všímame na ženách ako prvé. Ak máme navrhnutý správny tvar a namiešanú vhodnú farbu, ktorá ladí k vlasom aj k tónu pleti, priblížili sme sa k dokonalému výsledku. Následne treba zvoliť správnu metódu, vďaka ktorej si zväčša nikto ani nevšimne, že máme na tvári niečo tetované.

Najlepšie výsledky má aktuálne pudrovo-tieňová technika tetovania, takzvaná Magic Shading, ktorá je ideálna pre každý vek a typ pleti – teda aj mastnejšiu, pórovitejšiu a zrelšiu.Tetuje sa jemnejšie, povrchovejšie. Pigment sa tak do pokožky viac vrství, a preto vydrži dlhšie. Výsledkom je krásne tvarované, opticky zahustené a prirodzene pôsobiace obočie, ukončené do stratena.

Ako je to možné? „Táto technika spočíva v aplikácii pigmentu do pokožky štýlom, ako keby sme ho rozprášili ihlou a zároveň viacnásobne vrstvili. Pigment sa postupne v pokožke ukladá a po zahojení pôsobí obočie upravene, jemne a bez ostrých kontúr,“ vysvetľuje Miriam Madová a ubezpečuje, že zákrok zároveň nebolí a nekrváca.

Ilustračné foto
Zdroj: PERMANENT – BEAUTY

Salón Permanent Beauty však toho ponúka ešte oveľa viac. Objednať sa môžete aj na tetovanie obočia či tetovanie pier. Zverte sa do rúk vyškoleným profesionálom, vizážistka Miriam Madová medzi nich rozhodne patrí!

Pre viac informácií, poradenstvo a voľné termíny zákrokov kontaktujte:
[email protected]
www.permanent-beauty.sk
www.permanentnymakeupbratislava.sk
0949/656 675