Ktorá z nás by nechcela mať dokonale hladkú pokožku bez jediného chĺpku, z ktorej by sme sa tešili dlhšie len než pár dní? Donedávna sme kvôli tomu museli tráviť dlhé chvíle v kúpeľni alebo salóne. Našťastie, tieto časy sú už minulosť vďaka revolučnej technológii IPL, ktorá nás bezbolestne zbaví nežiaducich chĺpkov až na 6 mesiacov v pohodlí domova. Pozrite sa s nami, čo všetko tento moderný krásavec od Braunu dokáže, pre koho je vhodný a či je to práve ten darček, ktorý by ste si mali priať pod stromček!

Šikovný pomocník, ktorý odhalí každý chĺpok

Prístroj Braun Silk-Expert Pro 5 IPL bol navrhnutý tak, aby vás bezpečne, účinne a bezbolestne zbavil všetkých nežiaducich chĺpkov na všetkých častiach tela a tváre. Čím tmavšie sú chĺpky, tým dokonalejšie funguje technológia IPL – pretože intenzívne svetlo reaguje na melanín, v ktorom sa zachytí a zničí chĺpky.

Táto technológia pri dlhodobom používaní aspoň raz týždenne účinne znižuje počet chĺpkov, už po prvom použití zaznamenáte výraznú redukciu chĺpkov a to o 4 týždne. Vďaka obmedzeniu a spomaleniu rastu chĺpkov zostane vaša pokožka dokonale hladká až 6 mesiacov. Okrem toho má epilátor jedinečný snímač Skin Pro 2.0, ktorý počas používania skenuje vašu pokožku a neustále vyhodnocuje jej odtieň. To umožňuje prístroju okamžite nastaviť intenzitu svetla tak, aby bolo čo najúčinnejšie a najšetrnejšie k vašej pokožke. Ak budete epilátor IPL používať pravidelne, môžete sa tešiť z dokonale hladkej a zamatovej pokožky ako zo salónu. Citlivé oblasti ľahko ošetríte vďaka presnému nástavcu a 2 jemným režimom, ktoré upravujú intenzitu svetla na citlivých miestach, aby bolo ošetrenie účinné a pohodlné.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Bezchybne hladké nohy za menej ako 5 minút

Šikovný epilátor Braun Silk-Expert Pro 5 nie je žiadny pomalý slimák! Je to jeden z najrýchlejších IPL prístrojov na trhu – záblesky svetla vysiela každú pol sekundu. Vďaka tomu bude vaša pokožka dokonale hladká aj v ťažko prístupných oblastiach a zariadenie po nej bude ľahko kĺzať. Rozlúčte sa s dlhými chvíľami strávenými holením a voskovaním – s epilátorom Braun budete mať obe nohy hladké za menej ako 5 minút.

Na epilátore IPL oceníte aj 10 úrovní intenzity svetla, ktoré sa ľahko prispôsobia odtieňu vašej pokožky. Nemusíte sa obávať ani toho, že epilátor po niekoľkých mesiacoch používania doslúži. V skutočnosti bol skonštruovaný tak, aby dokázal vydať až 400 000 svetelných zábleskov, čo znamená, že dokáže odstraňovať chĺpky z celého tela počas 22 rokov. Je tiež 2x rýchlejší ako predchádzajúci produktový rad Silk-Expert 5. Technologických nadšencov dozaista poteší prepojenie s mobilnou aplikáciou, v ktorej môžete sledovať priebeh ošetrenia IPL. A treba dodať, že nie je určený iba ženám. Aj mnohí muži sa chcú a potrebujú zbaviť nežiaduceho ochlpenia na dlhý čas! Široké nadstavce Braun Silk-Expert Pro 5 sú ideálne pre ich široké hrudníky.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun