Dagmar Patrasová (63), ktorá si prešla peklom kvôli milenke jej manžela Felixa Slováčka (76), sa koncom leta podrobila plánovanému laparoskopickému zákroku. Podľa časopisu Sedmička malo ísť o operáciu ženských orgánov, zrejme o cystu. Všetko dobre dopadlo, hoci mala veľký strach pred narkózou. Bojí sa, že by u nej mohla anestéza spustiť vážnuAlzheimerovu chorobu, ktorá postihla jej otca Karla Patrasa. No a súčasný výrazný úbytok kilogramov má vraj na svedomí práve spomínaná operácia, na ktorú sa chystala už dlhodobejšie.

 

Dagmar Patrasová vyzerá super.
Dagmar Patrasová vyzerá super.
Zdroj: Profimedia / Markéta Hanzlíková

Už raz odmietla

Nie je to samozrejme prvý zákrok v narkóze, ktorý Patrasová podstúpila. Pred deviatimi rokmi jej brali z panvy kostný štep, aby jej posilnili krčný stavec – prišli ale komplikácie, dostala trombózu, ktorá ju ohrozila na živote. Okamžite musela pod nôž. Pre zaujímavosť, v tom čase sa v tej istej nemocnici zotavoval po operácii chrbta aj Karel Gott.

Problémy s krčnou chrbticou trápili herečku už od roku 2006, už bolo aj rozhodnuté o operácii, nakoniec ju odmietla – dala prednosť liekom od bolesti a rehabilitáciám.