Čím rýchlejšie sa k jedlu dostanete, tým viac ho do seba natlačíte. Skúste sa oklamať. Jedzte rukou, ktorá je vo vašom prípade menej šikovná – pravák ľavou a naopak. Vyskúšať môžete aj čínske paličky, vtedy sa môže stať, že od stola odídete už po polovičnej porcii!

Pite víno

Pravidelný pohárik vína nás vie pripraviť o niekoľko kíl, navyše predlžuje život a prispieva k zdraviu. Víno navyše pomáha pri chudnutí, dokonca vraj viac ženám ako chlapom. Všetko však treba riešiť s mierou, kým kedysi boli alkoholici len slovenskí muži, dnes ich už ženy dobiehajú! Takže na rovinu, štíhlu alkoholičku nikto nechce!

Otvorte okno

V prekúrených spálňach si neoddýchnete, ráno sa prebudíte dolámaná a bez energie. Kto je zimomravý a nechce spať pri otvorenom okne, mal by si večer poriadne vyvetrať. Spánok v chladnej miestnosti pomáha chudnúť. Telo sa totiž snaží udržať si správnu teplotu a spotrebuje na to kalórie zo zásoby.

Pozrite sa do zrkadla

Ste so sebou spokojná? Tak to ste jedna z tisíc žien. Väčšinu z nich to pri pohľade do zrkadla ťahá k rôznym diétam. Zaveste ho tak, aby ste sa pri jedle dívali priamo na svoj obraz. Ľudia, ktorí tak spravili, znížili príjem jedla až o tretinu! Druhé dve tretiny to zrkadlo rozbili!