Žiadne diéty, žiadny pohyb, žiadne zábrany! Monica Riley z Texasu sa túžila pýšiť titulom najtučnejšia žena na svete! Hoci podľa lekárov sa už zahrávala so svojím zdravím a životom, ich pomoc odmietala. Čo na tom, že ani nie tridsaťročná žena vážila cez tristo dvadsať kilogramov!? S pomocou priateľa Sida, ktorý ju kvôli tomu vykrmoval špeciálnym lievikom,  sa chcela dostať ešte o takmer sto tridsať kilogramov vyššie!

Vzrušovalo ju, keď ju Sid otáčal. Sama to už nedokázala.
Vzrušovalo ju, keď ju Sid otáčal. Sama to už nedokázala.
Zdroj: lifedeathprizes.com

Spoločná fantázia

„Sama som sa už na gauči nedokázala ani len otočiť. No vzrušovalo ma, keď mi pri tom pomáhal Sid. Bola to naša spoločná sexuálna fantázia,“ priznala sa webu lifedeathprizes Monica. Najradšej by vraj ostala nehybná, aby ju priateľ obskakoval ako princeznú. „Milujem ju a plním jej sny,“ dodal kedysi Sid. No keď s ním Monica otehotnela, zrazu sa na svet pozerali inak.

Sid ju kŕmil lievikom!
Sid ju kŕmil lievikom!
Zdroj: lifedeathprizes.com

Dbá o zdravie

„Viem, že nikdy nebudem štíhla ako laň, vždy ostanem bucľatá. No po narodení dcérky viac dbám o svoje zdravie. Cvičím, menej jem, dokonca som prestala brať trojnásobnú dávku liekov na tlak,“ uzavrela žena, pri pohľade na ktorú mnohým chlapom prišlo zle. Teraz sľubuje, že jej dieťa nikdy nebude snívať o tom, že bude tučné...