Základom komplexnej starostlivosti o vlasy, ale aj pokožku hlavy je ageLOC Nutriol Hair Care System - obsahuje unikátny prístroj ageLOC Galvanic Spa so špeciálnym nadstavcom na vlasovú pokožku, a kozmetické prípravy z radu Nutriol Intensive Scalp & Hair - sérum, šampón a kondicionér. Potom stačí ráno a večer naniesť sérum do vlasov a dve minúty masírovať pokožku. Je to veľmi príjemné a výsledky uvidíte skoro.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Ako profesionáli

Prečo stačia k dokonalej starostlivosti o vlasy iba dve minúty, keď obvykle v návode na použitie masiek a vlasových sér nájdete odporúčania – nechajte pôsobiť desať, alebo aj pätnásť minút? Je to vďaka prístroju ageLOC Galvanic Spa so špeciálnym nadstavcom v tvare hrebeňa. Prístroj využíva pozitívne schopnosti galvanického prúdu, ktorým pomáha lepšie dodať do pokožky hlavy všetky účinné látky z vlasovej kozmetiky. Ich účinnosť je tak oveľa väčšia, než keď kondicionér či sérum len nanesiete na vlasy a necháte pôsobiť. Nadstavec v tvare hrebeňa ľahko kĺže vo vlasoch a zároveň zaisťuje nevyhnutný kontakt medzi vlasovoupokožkou a sérom. (Nadstavec je samozrejme vymeniteľný a ak ho nasadíte iným, určený na tvár, telo či iné partie, rovnako prospejete týmto oblastiam pokožky.)

Panthenol a ďatelina lúčna

Dôležité látky, ktoré dodajú pokožke hlavy zdravie a silu, zabráni lámaniu vlasov a posilní ich, obsahuje geLOC® Nutriol® Intensive Scalp & Hair Serum. Ide o patentovanú zmes účinných látok a bylín. Obsahuje okrem iného Panthenol, ktorý vyživuje a regeneruje pokožku hlavy a vlasy. A napríklad výťažok z ďateliny lúčnej a dextrán a acetyl tetrapeptid-3 majú upokojujúce účinky.
Sérum nanášajte na suché alebo navlhčené vlasy. Podľa potreby vytvárajte cestičky, aby ste sa dostali priamo na vlasovú pokožku a ku korienkom. Prípravok prstami jemne vmasírujte, rozčešte všetky nepoddajné pramene a potom na dve minúty použite ageLOC Galvanic Spa. Keď mohli náhodne vybraní používatelia tento systém testovať, po šiestich mesiacoch zaznamenali napríklad o 107 % zvýšenie objemu, 84 % zlepšenie lesku, a vlasy sa im lámali o 72 % menej, pretože boli silnejšie a zdravšie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Šampón a kondicionér pre pravidelné umývanie.

Účinky ageLOC Nutriol Hair Care Systemu môžete podporiť aj pri pravidelnom umývaní vlasov. Slúži na to ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo, ktoré posilnia tenké, unavené a starnúcej vlasy. Obsahuje zvlhčovač Sodium lactate, ktorý na seba viaže vlhkosť a zvyšuje obsah vody vo vlasoch. Je overené, že šampón chráni farbu vlasov pred vyblednutím a horúčavou, zároveň redukuje ich lámavosť. ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner vlasovú pokožku pri každom použití hydratuje a dodáva jej potrebné živiny, posilňuje tenké, unavené a starnúcej vlasy. Obsahuje totiž aj bambucké maslo a glycerín, ktoré hydratujú a vyživujú suché, poškodené a príliš namáhané vlasy.
Zabudnite teda na parochne, drahé kúry a vysedávanie pri kaderníkov a doprajte si profesionálnu starostlivosť doma. Stačí vám k tomu dve minúty ráno a dve večer.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Nu Skin

Viac informácií na www.nuskin.com