Predsavzatie 1: Hýčkať svoju pokožku

Jednou zo základných zložiek pleti je kolagén, ktorý sa v našom tele nachádza prirodzene. Bohužiaľ, po približne 25. roku života sa jeho produkcia znižuje a my tak skončíme s tvárou plnou vrások. A nielen to! Okrem stratenej elasticity sa môže vaša pleť stať suchou a mdlou. Ako si s tým môžete poradiť?

Jednoducho! Začnite užívať prémiový morský kolagén. Stačí si každý deň nasypať kolagén v prášku do vody, premiešať a vypiť. Denná dávka kolagénu by mala mať okolo 6 000 miligramov. Vďaka nej budete mať istotu, že vaše telo dokonale doplnilo svoj kolagénový deficit.

Predsavzatie 2: Lepšie sa stravovať

Vianoce a Silvester sú obdobím, kedy sa kŕmime nezdravým jedlom a chuťovkami. A čo je ešte horšie? Že fast food sa stal súčasťou mnohých domácností, čo sa môže prejaviť na zhoršenom trávení. Preto si dajte v roku 2022 záväzok, že sa začnete oveľa zdravšie stravovať. Chce to viac zeleniny, ovocia a zbaviť sa jedál plných nezdravého cholesterolu.

Pravdaže, narušené trávenie je fajn posilniť. A s tým vám môže pomôcť hydrolyzovaný kolagén. Ten totiž dokáže posilniť vnútornú výstelku tráviaceho traktu, vďaka čomu sa môžete zbaviť rôznych tráviacich nepríjemností.

Ilustračné foto
Zdroj: ZEEN by Roal

Predsavzatie 3: Posilniť si imunitu

Vedeli ste, že s trávením súvisí aj imunita? Práve tráviaci trakt je zodpovedný za veľkú časť obranyschopnosti nášho organizmu. Ak teda nemáte v poriadku črevá, je dosť možné, že je vaša imunita oslabená. A to znamená častejšie prechladnutia, rôzne zápalové ochorenia alebo iné zdravotné nepríjemnosti.

Ak chcete, aby vaše telo dokázalo bojovať s rôznymi baktériami a vírusmi, musíte mu pomôcť vybudovať si silnú imunitu. Pridajte do svojho jedálnička morský kolagén a sledujte tie zmeny! Už vás nejaký obyčajný soplík len tak nezloží.

Predsavzatie 4: Dopriať si pravidelný pohyb

Ak si chcete udržať svoje telesné zdravie, mali by ste sa pravidelne hýbať. Áno, seriálov na Netflixe je mnoho a možno by ste ich radi dohnali, no vaše telo má v tomto prípade prednosť. Doprajte si v novom roku 2022 nejakú pohybovú aktivitu. Stačí prechádzka navyše, behanie v parku alebo vyvenčite susedovho psíka. A výhovorky typu „bolia ma kĺby” neplatia! Prečo?

Pretože im môžete pomôcť práve užívaním hydrolyzovaného kolagénu. Ten pomáha udržiavať zdravie vašej chrupavky, čo je tkanivo podobné gume, ktoré chráni vaše kĺby. A podľa niektorých štúdií kolagén dokonca pomáha potlačiť rôzne bolesti kĺbov a symptómy sprevádzajúce artrózu.

Ilustračné foto
Zdroj: ZEEN by Roal

Predsavzatie 5: Naučiť sa odpočívať

V dnešnom uponáhľanom svete je niekedy ťažké nájsť si chvíľku pre seba a vypnúť. Dôležité je nepodceňovať pravidelný spánok, počas ktoré sa regeneruje telo a reštartuje myseľ. Nekvalitný a nedostatočný odpočinok môže zhoršiť nielen stav vašej pleti či psychické zdravie, ale aj oslabiť vašu imunitu.

Morský kolagén obsahuje takzvaný glycín, čo je látka, ktorá by mala zlepšiť kvalitu spánku. Skúste si večer pripraviť svoju dávku morského kolagénu a sledujte tie zmeny. Mali by ste zaspať rýchlejšie a spánok by mal byť naozaj hlboký.

Splniť svoje novoročné predsavzatia nebolo nikdy jednoduchšie! Vyskúšajte skvelé účinky morského kolagénu značky ZEEN by Roal. Do 15. decembra 2021 ho dokonca môžete získať za skvelú cenu a s vitamínom C aj výživovým doplnkom Antioxidant pre pokožku ZADARMO! Kde ich nájdete? Exkluzívne v predajniach DM drogerie markt alebo priamo na stránkach ZEEN WORLD.