Silnejšia imunita

Obranyschopnosť organizmu pred rôznymi chorobami a vírusmi môže byť v zime doslova na bode mrazu. Naše telo nemá dostatok vitamínu D zo slnka a aj na prvý pohľad neškodné prefúknutie krku alebo krížov vás môže zložiť do postele na niekoľko dní.

Nenechajte nič na náhodu a posilnite si imunitu hydrolyzovaným kolagénom . Práve ten má pozitívny vplyv na naše tráviace ústrojenstvo, ktoré má zase na starosti správne fungovanie našej imunity. Navyše, ZEEN COLLAGEN obsahuje tiež vitamín C , ktorý je rovnako skvelým bojovníkom v predchádzaní chorôb.

Hydratovaná pokožka

Suchá pokožka trápi počas zimných mesiacov asi väčšinu z nás. Aj tá vaša je napätá, plná šupiniek a dáva vám jasne najavo, že sa potrebuje napiť? Vyskúšajte si doplniť kolagén vo forme prášku.

Jednou z jeho zázračných schopností je aj hydratácia , takže jeho pravidelným užívaním sa postupne zbavíte všetkých nepríjemných príznakov smädnej pokožky. Stačí si kolagén každý deň rozpustiť v troške vody a je to vybavené.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: ZEEN COLLAGEN

Jemnejšie vrásky

Naša pokožka prirodzene starne spolu s nami. Jedným z hlavných príznakov starnutia sú vrásky, ktoré vznikajú kvôli nižšej elasticite pokožky. Kto ju má na starosti? Predsa kolagén!

Ten sa nachádza v našom tele prirodzene, no po 25. roku života sa jeho produkcia v tele postupne znižuje. A vysušujúca zima tomu všetkému veru nepomáha! Chcete dopriať svojej pokožke pár bezvráskových rokov navyše? Začnite svojmu telu pravidelne dopĺňať morský ZEEN kolagén a svojej koži tak dodáte stratenú elasticitu.

Rýchlejšie hojenie rán

Trápi vás v zime popraskaná pokožka a ranky , ktoré vás neuveriteľne pália? Máte chuť sa kvôli tomu doškriabať až na kosť? Nie je náhoda, že sa vám to deje práve v zime. Stačí, že sa vyberiete von s trošku vlhšou alebo spotenou pokožkou a nízka teplota premení vodu vo vašej koži na jemné kryštáliky. Tie následne narušia štruktúru vašej pokožky a ranka je hneď na svete.

Rozumieme, nie vždy sa tomu dá vyhnúť. No kolagén dokáže pomôcť ranám rýchlejšie sa zahojiť , takže ak ho do svojho jedálnička zaradíte práve v zime, máte vyhrané!

Pripravte sa na zimné mesiace tak, ako nikdy predtým a vyskúšajte účinky prémiového morského kolagénu na vlastnej koži. Stačí navštíviť náš ZEEN COLLAGEN e-shop a vybrať si vašu vlastnú krabičku zdravia a krásy.