Ranné vstávanie nemá veľa ľudí rado. Snívanie o krajšej budúcnosti preruší vystrájanie budíka, alebo reklama ziapajúcej reklamy v Teleráne spoza susedovej steny. A kým vám zovrie voda na šálku kávy, už sa musíte obávať a utekať do škaredej roboty. (Teda v dobe mimo koronakrízy).

Nebolo by lepšie, keby celý tento rituál čosi spríjemnilo? Nie každá z vás má na dosah koženého kamaráta,  ale to ešte neznamená, že si nemôže rozospaté oči pretierať spolu s výmenou vlhkých nohavičiek.

Ide to

Áno, dá sa skĺbiť odporné ranné vstávanie so vzlykom pri orgazme. Na trhu totiž existuje takzvaný wake-up vibe, čo je vlastne užitočný kríženec budíka a vibrátora.

Ľahký a úzky kúsok plastu si večer jednoducho vložíte medzi nohy do "gatiek". Nastavíte čas, keď potrebujete rozlepiť oči, nuž a tento "chlapík" doslova urobí  nadprácu - každých šesť sekúnd zavibruje. Pulzovanie erotickej hračky bude nástojčivejšie, silnejšie a intervaly pulzov budú čoraz kratšie. 

Výsledkom bude zakvičanie telesnou radosťou a odmenou pochvala od šéfky, že ste prišli do práce vysmiata a načas. Ale beda, ak sa na wake-up vibe namotáte, môže sa stať aj opak - vy si s orgazmom v očiach budete pýtať "sick-day" v posteli.

Foto, ako vyzerá mašinka, nájdete vo fotogalérii.