Sú veci, za ktoré si ženy môžu samé. A či chcete alebo nie, aj neveru máme veľa krát vo vlastných rukách. Toto sú dôvody, prečo skončil váš partner v náručí inej. Ak je nevera tým posledným, po čom túžite, tomuto sa vo vzťahu radšej vyhnite!

Starajte sa o seba

To, že ste chlapa ulovili, neznamená, že všetko sa skončilo. Nezabúdajte sa o seba starať rovnako ako v časoch, keď ste spolu randili. Posledné, po čom muž túži je „opustená“ žena, ktorá má na sebe celé dni tepláky a maskaru použije len na Vianoce. Jedného dňa sa môže objaviť ani nie lepšia, ale krajšia ako vy.

Nebuďte nudná

A to nielen v živote ale aj v posteli. Chlapi milujú akčné ženy, ktoré presne vedia čo chcú. Prekvapte ho aj po x rokoch a on vám bude kľačať pri nohách. Rozvášnite sa ako za starých čias, prineste do vašej spálne niečo nové a odvážne. Stereotyp naozaj zabíja vzťah.

Nevyčítajte

To, že žijete v páre neznamená, že na všetko ste dvaja. Naozaj sú veci, ktoré robia len ženy a tie, ktoré len muži. Ak budete svojmu partnerovi ustavične niečo vyčítať a nedaj bože ho prirovnávať k manželovi vašej kamarátky, prestane ho to baviť. Ani chlap nie je ťažný kôň a navyše, chlapov treba aj chváliť.

Nepreháňajte to

Máte prácu svojich snov a trávite v nej celé dni? Môže sa stať, že čoskoro bude práca jediné, čo vám zostane. Nech vás vaše zamestnanie akokoľvek napĺňa, nezabúdajte na to, že doma na vás niekto čaká. A nie, naozaj váš partner netúži počúvať nonstop čo sa udialo a čo nestihlo. Nájdite si naňho čas, inak si nájde on čas na niekoho iného.