Migréna je postrachom každej ženy. Krutá bolesť hlavy položí na kolená aj tu najväčšiu bojovníčku. Jediné, na čo v tomto stave myslíte je tma, posteľ a túžba zobudiť sa až na druhý deň? Zadržte milé dámy! Existuje riešenie, ktoré je oveľa príjemnejšie a za pár minút je bolesť hlavy preč.

Urobte si to sama!

Myšlienka na sex je azda tým posledným, na čo žena s migrénou myslí. Posteľné radovánky a akrobatické kúsky s partnerom nie sú príliš ideálnou voľbou. Stráviť niekoľko desiatok minút milovaním, na to teraz skutočne nie je čas. S migrénou však môže zatočiť rýchly orgazmus, ktorý si užijete sama. Veď vy sama najlepšie viete, čo na vás funguje a ako ho dosiahnuť za pár minút.

Urobte si dnes dobre: Najlepším liekom na migrénu je orgazmus

Foto: Profimedia.sk

O masturbácii ženy nie rady hovoria, ale prečo to nevyskúšať? Ide predsa o vašu úľavu. Pri masturbácii sa uvoľní stres, prekrví, čo má a pár minút slasti vyženie tupé bolesti hlavy. Geniálne je, že orgazmus zaberie rýchlejšie ako „zázračná“ tabletka z lekárne. Myslíte si, že je to mýtus? Neostáva vám nič iné, len túto medicínu vyskúšať na vlastnej koži.

Sex na výbornú len bez vyvrcholenia? 5 dôvodov, prečo sú ženy bez orgazmu