Výmena

S partiou sme počas vysokej školy zvykli silvestrovať na horách. Chodila som vtedy s Dušanom, ale stále sme sa hádali a ja som zbierala odvahu na rozchod.

Výdatne mi v tom pomáhal Rasťo. Večne sa okolo mňa motal a na svoju mladučkú priateľku kašľal. Vždy sme si našli nejakú zámienku, aby sme mohli byť aspoň chvíľu sami. Išli sme po drevo, odhrnúť sneh, doplniť zásoby... Tá chémia medzi nami bola na nevydržanie, koledovali sme si o malér.

Príchod nového roka oslavovala celá partia na svahu. Boli sme už v nálade a plánovali polnočný zjazd pri ohňostroji. Rasťo zrazu vyhlásil, že sa necíti dobre a ide do tepla. Len čo odišiel, uvedomila som si, že nemám lyžiarky. Brala som to ako znamenie.

Vrátila som sa do chaty a našla ho sedieť samého za stolom. To, čo nasledovalo, bola poriadna divočina. Vrhli sme sa na seba, strhli zo seba šaty, škriabali sme sa a bolo nám jedno, či niekto príde. Robili sme to na stole a ani si nevšimli, že všetko zhadzujeme dole. Nahromadená vášeň vyplávala na povrch a kým za oknami rachotil ohňostroj, my sme zažívali ten najhlučnejší orgazmus v živote.

Boli sme akurát v polohe šesťdesiatdeväť, keď sme počuli nejaké kroky. Bol to môj Dušan s Rasťovou frajerkou, ktorí sa medzitým zblížili. Z chaty sme už odchádzali s vymenenými partnermi. Šialené, ale klape nám to dodnes.

Katarína (35)

Náhrada zameškanie

V práci som si mohla vybrať, či budem slúžiť na Štedrý deň alebo na Silvestra. Vybrala som si to druhé a o polnoci som si jednou rukou pripíjala s vrátnikom a druhou vytáčala číslo na taxík. Chcela som ešte stihnúť žúr u kamarátky, tak som bola netrpezlivá. Ten debil však meškal skoro polhodinu!

Naštvaná som nastúpila do čierneho Audi a chystala som sa z plných pľúc mu vynadať, ale on ma predbehol. Ospravedlnil sa mi a dodal, že ak budem chcieť, môžeme sa voziť celú noc zadarmo. Nielenže bol vtipný, ale aj sexi, hlavne ten jeho chrapľavý hlas. Ani neviem, prečo som vtedy povedala, že chcem zažiť niečo, na čo budem spomínať celý život. V očiach sa mu objavili iskričky.

Zastavil na pumpe a kúpil fľašu šampusu. Potom sme sa vyviezli na kopec za mesto. Kým ja som popíjala rovno z fľaše, on mi vyzliekol sukňu a vzal si ma do parády svojím očividne skúseným jazykom. Pripadala som si ako v raji. Keď som sa spamätala z tranzu, vyzliekla som aj ja jeho a pekne si na ňom zajazdila.

Na tú noc naozaj spomínam doteraz a keď sa potrebujem odreagovať, viem, ktorý taxík mám zavolať. Veď ako na Nový rok, tak po celý rok.

Denisa (28)

Ty si iný čert !

Moje posledné Silvestre boli pekne nudné, a tak som sa potešila, keď mi priateľ povedal, že sme pozvaní na veľký novoročný ples. A že naň povinne treba prísť v maske. Rozhodla som sa, že pôjdem za Cat woman. Trošku latexu, pushupka, mačičkovské oči a veľmi sexi bielizeň. Marek, ktorý sa rozhodol ísť za čerta,bol najprv z mojej masky nadšený. No keď sme dorazili na párty plnú cudzích ľudí, začal pekelne žiarliť.

Chlapi v maskách sa totiž točili len okolo mňa. Už pred polnocou bol na mol opitý a spravil mi takú scénu, že som s plačom utiekla do kúpeľne. Oprela som sa o umývadlo a v tme vzlykala, prečo práve ja mám takého frajera, čo sa so mnou háda aj na Silvestra.

Zrazu sa ticho otvorili dvere a niekto ku mne prišiel. Cítila som, ako vonia, jeho silné ruky na mojich bedrách, a keď som natiahla ruky dozadu a zistila, že má čertovský chvost, usmiala som sa a nechala, aby mi rukou vošiel pod tesné legínsy a potom prsty zaboril hlbšie.

Keď ma prehol cez umývadlo a vošiel do mňa, dobre som vedela, že spredu je ten chvost predsa len iný a toto nie je Marek. Ale to hovorím len vám. Otočil ma, vysadil na umývadlo, moje nohy si prehodil cez plecia a urobil mi to tak, že keď sme vyšli z kúpeľne, na svojho pravého čerta som sa škerila ako slniečko a všetko sme urovnali. Dodnes neviem, kto bol ten „fejkový“ čertisko, lebo som nikoho v takej maske po zvyšok noci nevidela...

Ria (25)