Flirtujte, ale...

Muži milujú, keď sú ich polovičky pre iných chlapov príťažlivé. Ak sa dokonca môžu pozerať na to, ako je iný muž z ich ženy úplne vedľa, nepotrebujú skutočne nič viac k tomu, aby boli v siedmom nebi, len si svoju krásku odviesť domov. Netreba však zabúdať, kde sú hranice, a ak sa ich partnerka necháva okato pozývať na drinky a správa sa oveľa prítulnejšie ako je vhodné, muži dokážu neskonale zúriť a riešiť v sebe vzniknutú situáciu ešte dobre dlho.

Žiadne telefonáty

S kamarátkou. Ak sa potrebujete vyrozprávať, urobte to, keď práve netrávite príjemný večer v jeho prítomnosti. Muži nie sú práve milovníkmi ženských klebiet a pokiaľ sa im vedia vyhnúť, urobia to s radosťou. Aj vlastná partnerka sa im totiž dokáže znechutiť, pokiaľ počúvajú, ako hodinu ohovára všetkých naokolo namiesto toho, aby sa venovala im. Zachovajte si preto svoju vášeň pre klebetenie napotom, a v čase, ktorý trávite s partnerom, sa jej pre dobro všetkých vyhnite.

Neplačte zámerne

Muži nás radi uchlácholia a pomôžu v prípade, ak sme naozaj zničené a nešťastné. Pokiaľ však svoje rozhorčenie alebo rozčúlenie iba predstierame, aby sme tak upútali ich pozornosť, čoskoro zistia, že nie sme tak celkom úprimné a dajú nám to pocítiť. Neznášajú hysterické ženy, ktoré sú zámerne falošné a svoje ženské zbrane zneužívajú. V takom prípade ich naozaj nedokáže nič odradiť viac.

Riešite súkromie s mamou

Samozrejme, že máte skvelý vzťah so svojou matkou a chcete sa s ňou poradiť alebo jej len vysvetliť niektoré problémy, ktorým vo vzťahu čelíte. Na druhej strane by ste však mali myslieť na to, kedy sa s ňou rozprávate, a hlavne, o čom. Ak je prítomný aj váš partner a vy hovoríte o veciach, ktoré sa ho bytostne týkajú aj bez toho, že by s tým súhlasil, nečakajte, že bude z vášho správania nadšený. Muži radi riešia veci v súkromí a o vynášanie klebiet mimo vášho intímneho kruhu naozaj nestoja.

Ak mu prezeráte vrecká

Robte to aspoň potajme. Muži nenávidia scény, a ak sú ešte aj nepodložené a úplne zbytočné, dostávate ho do pozície, v ktorej sa žiaden nechce ocitnúť. Nepodvádzať a byť za to obviňovaný totiž vyvoláva chuť začať to aspoň robiť, aby tak dali partnerke na hystériu skutočný dôvod. Aj preto, ak máte podozrenie, radšej o ňom diskutuje a neobviňujte hneď partnera s možného aj nemožného zbytočne, pretože je šanca, že sa cez to nikdy neprenesie.