Trápi vás, že deň svätého Valentína nemáte s kým osláviť? V prvom rade sa prestaňte trápiť a odožeňte negatívne myšlienky, aby ste si ich zbytočne neprivolávali do života. Myslite na to, že aj na vás niekde čaká vaša polovička, a skúste si ju s týmito osvedčenými kúzlami privolať.

Majte však na pamäti, že základným pravidlom bielej mágie na lásku je nerozbíjať cudzie vzťahy, neusilovať o zadané osoby a neútočiť na slobodnú vôľu človeka, ktorý nás už opustil alebo dáva jasne najavo, že nemá záujem. Stúpenci bielej mágie svojimi kúzlami ani zásadne nepodporujú neveru.

 

Podmienky na čarovanie

Dôležité je správne načasovanie. Na kúzla lásky je jednoznačne najlepšie obdobie, keď Mesiac  pribúda. Všeobecne najlepší deň je piatok, ktorý sa považuje za deň Venuše. Rituály robte vždy až po západe slnka. Nesmiete však byť ani unavení, ani chorí, vtedy by ste nemali vykonávať žiadnu mágiu. Mali by ste byť tiež v dobrej nálade. Keď ste v depresii, mágia nemá zmysel. A pamätajte, že ak nedokážete byť šťastní sami so sebou, nebudete šťastní ani v žiadnom vzťahu.

Netreba podceňovať ani prostredie, kde mágiu lásky idete vykonávať. Príjemnejšie sa vám bude „čarovať“ vo vyvoňanej miestnosti. Ideálnou vôňou pri milostných rituáloch je pravé kadidlo a ambra či santalové drevo. Môžete použiť i prírodný parfum, ktorý odráža váš vkus a viažu vás k nemu príjemné spomienky.

Najjednoduchším zaklínadlom na privolanie lásky je opakovanie formulky: Ďakujem ti za lásku, milosrdný bože. Budem sa o teba, XY, starať, opatrovať ťa a chrániť! Sme spolu, XY, zjednotení v láske, sme spolu, XY, zjednotení v plameňoch.

Na kúzla lásky je jednoznačne najlepšie obdobie, keď Mesiac  pribúda.
Na kúzla lásky je jednoznačne najlepšie obdobie, keď Mesiac  pribúda.
Zdroj: Profimedia.sk