Pred pár dňami sa mi posťažovala jedna z kamarátok, že jej snúbenec je posadnutý vírusom COVID-19. Vidí ho na záchodovej doske, neumytom jablku, aj ruskom samovare, ktorý už roky pokrýva prach. Ani sa mu nečudujem, veď aký gombík stlačíte, odtiaľ sa na vás vyvalia nejaké správy o pandémii.

Keďže dvojica spolu žije a obaja pracujú z domu, tak by zrejme aj vás po čase prešla chuť počúvať, skade to na vás môže vybaliť nebezpečný nepriateľ. Moja rada zúfalej kamoške? Nedaj mu! Veď predsa všade zúri ten COVID-19, tak azda vaša spálňa bude sterilná? 

Reklamácia
 

Výsledok mojej adresne mienej rady, keďže jej "polovičiaka" poznám rovnako dobre ako ju, bol rýchly - napísal mi, že to bola podpásovka, a to sa skrátka nerobí. Kamoška mi na druhej strane na diaľku ruky nohy s vďakou bozkávala.

Koronavírus, nekoronavírus, sexovať sa musí i chce. To som si jasne uvedomil, aj potvrdil. A nemyslím si, že ide len o chlapskú kratochvíľu. I ženy si rady spríjemnia deň. Teraz je však vážna situácia, a tá si vyžaduje neštandardné opatrenia. Na druhej strane, viete si predstaviť, že by ste sa milovali so svojou láskou, a zároveň dodržiavali dvojmetrovú vzdialenosť? A to nepíšem o výmene telesných tekutín, slín pri "francuzákoch" a živelných dotykoch.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.