S kamarátkou Andreou sme sa rozhodli vyraziť do zahraničia, aby sme si zarobili peniaze a spoznali niečo nové. Skončili sme v malom hoteli v Taliansku ako chyžné. Bolo tam nádherne, celkom ako v raji. Pláže, zeleň, v pozadí hory. A všade okolo južanské typy s čokoládovou pleťou a tmavými očami, na ktoré som taká zaťažená. Nevedela som, kam sa mám skôr pozerať. Práca bola dosť náročná. Šéfka bola len o pár rokov staršia od nás, zato puntičkárka a prísna profesionálka. Od rána do večera sme sa takmer nezastavili a večer sme zaspali ako drevá. o krásnych Talianoch sa nám mohlo iba ak snívať. A aj sa snívalo...

Chuť na zakázané

Andrea si už po pár dňoch našla v hoteli frajera, zhodou okolností Slováka, takže noci trávila v jeho posteli. Ja som ostala v izbe sama. Práca v hoteli, kde trávite celé dni, pripomína reality šou. Oveľa rýchlejšie sa zblížite s ľuďmi, ktorých máte stále poruke, aj keď v bežnom živote by ste sa na seba ani nepozreli. Mňa zaujal hlavný barman, vysoký plecnatý Lorenzo.

Asi to bolo obojstranné, lebo potajomky mi miešal obľúbené drinky a vždy, keď som išla okolo, zubato sa usmieval. O to viac ma to k nemu ťahalo, že mu na prste svietila obrúčka, ale do cudzích vzťahov sa ja nemiešam. Dobre som si rozumela aj s jeho kolegom Mariom, ktorý bol nižší a tvár mu pokrývalo husté strnisko. Volal ma na rande a dobiedzal, ale to ma len odrádzalo.

Sobotná noc

Dni ubiehali a nenápadné flirtovanie s L orenzom sa stupňovalo. Keby nebol ženatý, určite už spolu trávime dni aj noci. Nechcela som, aby podviedol manželku, ale zároveň som po ňom túžila čoraz viac. Oveľa rozumnejšie bolo vyhýbať sa mu. Preto som sa začala stretávať s Mariom. Nebol to Lorenzo, ale bol milý a vtipný a priviedol ma na iné myšlienky. Konečne prišiel vytúžený víkend. V nedeľu sme pracovali až popoludní a sobotnú noc sme mohli stráviť na diskotéke. S Mariom sme vírili po parkete telo na telo. Jeho pevná hruď v tesnej bielej košeli sa tlačila na moju a rukami mi stískal zadok.

Brala som to ako zábavu a smiala som sa. Zrazu ma niekto zozadu prudko chytil okolo pása a pritiahol k sebe. „Si moja,“ zašepkal mi chrapľavo do ucha. Bol to Lorenzo. Tancovali sme spolu ešte zvodnejšie ako s Mariom. Ten zatiaľ odišiel po drinky. Po pár rundách som cítila, že ešte chvíľu a budem na mol. Zavelila som na ústup. V duchu som si želala, aby ma odprevadil Lorenzo, ale Mario sa asi rozhodol, že nám prekazí pekný večer, a pridal sa k nám. Odprevadili ma až do izby.

Splnené želanie

Večer som si predstavovala úplne inak. Čakala som vášnivú noc s Lorenzom, namiesto toho sa mi chcelo spať a Mario stále neodchádzal. „Dobrú noc, zvalila som sa na posteľ a naznačila im obom, aby zavreli dvere zvonka. No oni mali iné plány. Namiesto toho, aby odišli, vymenili si sprisahanecké pohľady a pohli sa bližšie smerom ku mne. Oči sa im leskli alkoholom a vzrušením. Pochopila som a nebolo mi všetko jedno. Trojku s dvomi chlapmi som si predstavovala veľakrát, ale teraz som sa bála. Po vzrušení ani stopy.

Vedela som, že aj keby som sa bránila, nemám proti nim žiadnu šancu. Keď videli, že som nesvoja, sadli si vedľa mňa, každý z jednej strany a začali ma chlácholiť. „Si krásna,“ hovoril Mario lámanou angličtinou. „S nami sa nemusíš ničoho báť, ženy do ničoho nenútime, len im plníme želania. Hlavne sa uvoľni,“ doplnil ho Lorenzo a pobozkal ma na líce. Ako na povel ma začali veľmi jemne hladkať po nohách. Z lýtok pomaly prešli na stehná, ich dlane krúžili po ich vnútornej strane a plynulo sa presunuli na brucho. Hladkali mi celé telo a rukami postupne zachádzali pod šaty.

Bolo to úžasné stereo nežností! Všetko napätie zo mňa opadlo a začala som sa cítiť neskutočne príjemne. Priadla som ako mačka, oni nerušene pokračovali. Vyzliekli mi šaty, stiahli korzet a každý sa venoval jednému môjmu prsníku. Postupne vyzliekli aj seba. Bola som ako paralyzovaná, takže mi museli nasmerovať ruky tam, kam chceli. To ma prebudilo a nežnosti som im začal oplácať. Položili ma na posteľ a zatiaľ čo Mário si podmanil celý môj hrudník, Lorenzo si kľakol medzi moje roztiahnuté nohy a začal ma skúmať.

Vďaka správnym pohybom som dosiahla vrchol. Tú noc to bolo ešte ďalšie štyri razy. Striedali sa vo mne raz jeden, raz druhý a mala som pocit, že aj oni zažívajú niečo podobné prvýkrát... Možno som naivná. V tú noc mi splnili každé moje želanie. Nemohli sme sa nabažiť svojich spotených horúcich tiel. Bola to noc ako vystrihnutá z erotického filmu. Ani neviem, ako a kedy som zaspala, ale ráno som už bola v posteli sama, zničená, ubolená, ale šťastná.

Útek

Poobede si nás šéfka zavolala na koberec. Veľmi som sa zľakla. Čo keď odhalila naše nočné dobrodružstvo? Bola ako fúria a vynadala nám za úplné maličkosti. Nič, čo sme upratali, nebolo dobré. „Nevšímajte si ju. Muž ju podvádza, a tak si vylieva zlosť na nás,“ prehodila moja ruská kolegyňa. „Lorenzo je ako každý Talian, nikto ho neudrží na uzde,“ zasmiala sa jej spolubývajúca. Oblial ma studený pot. „Kto?“ Vyletela som na ňu. „Lorenzo, jej manžel. Hlavný barman,“ pozerala na mňa nechápavo. V tej chvíli by sa vo mne krvi nedorezal.

Rýchlo som si vybavila džob v hoteli na druhom konci mestečka a zo dňa na deň som dala výpoveď. Ostala som tam do konca leta a domov sme sa vrátili spolu s Andreou. Tých dvoch som už nikdy nestretla. Začala som držať svoj sexuálny život na uzde. Dodnes som skôr rezervovaná. Manžel mi vyčíta, že by som občas mohla byť v posteli trochu divoká a skúsiť niečo nové. Možno niekedy...