Chcú TO chlapi pri svetle alebo v tme?

Väčšina z nás sa cíti v Evinom rúchu pri zažatom svetle nepríjemne. Neustále riešime nedostatky svojej postavy... tu šunčička, tam pomaranč a už máme po vzrušení! No muži to majú inak. V sexuálnom ošiali sú pod vplyvom svojho hormonálneho koktailu, takže okolitý svet a zbytočné detaily pre nich prestanú existovať.

Ak ste skončili s mužom v spálni, verte, že vás považuje za neodolateľnú. A chce si na vás posvietiť, aby mohol pozorovať každý záchvev vášho vzrušenia. Raz a navždy si zapamätajte, že chlapa nedostatky vašej postavy v posteli absolútne nezaujímajú!

Báječná rada

Ak vám to pri zažatej lampe skutočne nefunguje, vyskúšajte mesačný svit alebo lichotivé svetlo sviečok.

Prečo sa otáčajú za krátkymi sukňami?

Holé nohy a ešte na vysokých podpätkoch, to otočí každú mužskú hlavu. No nie je to tak, že by si hneď predstavovali niečo viac. Žiarliť sa vám v tomto prípade vôbec neoplatí. Skôr by ste si mali robiť starosti, ak sa za sukňami neotáča. To by mohlo znamenať, že by mohol mať znížené libido. Skrsol vám v hlave plán na odplatu? Ak vystrčíte nôžky aj vy, nečudujte sa, že vášmu chlapovi sa to páčiť nebude. V tomto sú muži strašní pokrytci. Cudziu babu okukávajú, no tá vlastná si má svoje poklady skrývať iba pre neho.

Páčia sa im sexuálne hračky?

Chcete svojho partnera prekvapiť, tak vytiahnete zo zásuvky v nočnom stolíku vibrátor? Pekne ho tam nechajte. Väčšinu slovenských mužov takáto predstava priam desí. Okamžite sa im v hlave začne odvíjať film, ako sa sama uspokojujete, pretože vám nestačí. Ak nechcete potopiť mužskú pýchu, nechajte si svoju sexuálnu hračku na osamelé noci. Alebo sa so svojím partnerom porozprávajte o tom, či má chuť zahrať sa, ako a s čím. Predstavte si opačný prípad, keby vás niečo také„nebralo“ a on by vás začal po spálni naháňať s vibrátorom.

Báječná rada

Ak chcete oživiť váš sexuálny život, navštívte sexshop alebo internetové stránky spoločne s partnerom. Vyberte si hračku, ktorá bude vyhovovať obom.

Ako často sa sami uspokojujú?

Stalo sa vám, že ste svojho manžela nachytali, ako priložil svoju ruku k dielu? Pravdepodobne vás to nepríjemne zaskočilo a možno aj ponížilo. Treba si však uvedomiť, že sex a masturbácia sú dve odlišné veci. Väčšina mužov siaha po rýchlom uvoľnení, aj keď má stálu partnerku. Mnohokrát práve s ohľadom na vás, lebo jednoducho nie je vhodný čas, napríklad okolo vás pobehujú deti alebo ste podráždená a preladiť vás na sex by trvalo pridlho. Čudné je to iba vtedy, ak by nemal vôbec záujem o sex s vami, ale pravidelne by masturboval. To už stojí za bližší rozhovor. No nehľadajte za tým vždy neveru, sú, žiaľ, aj horšie veci.

Báječná rada

Za neprimeranou masturbáciou sa môžu skrývať problémy s erekciou alebo nové sexuálne preferencie, s ktorými sa muž hanbí priznať partnerke. V takom prípade navštívte spoločne sexuológa alebo terapeuta.

Aký dôležitý je pre chlapov sex vo vzťahu?

Nedá sa povedať, že by všetci muži mysleli 24 hodín iba na to jedno. V manželstve a partnerských vzťahoch majú tiež viaceré priority. A vedia sa zmieriť aj s tým, že po rokoch spolužitia alebo v niektorých obdobiach je sexu pomenej. No úplne bez si to žiaden chlap nevie predstaviť. Ak áno, máte väčší problém ako nedostatok sexu. Pretože ak sex funguje, tvorí 20 percent vzťahu, ale ak nefunguje, tak najmenej 80 percent. A táto rovnica platí pre ženy rovnako ako pre mužov.