Kozorožec

Toto znamenie priam vyhľadáva vzťahy, ktoré by mu mohli v práci pomôcť. Nerobia to zámerne, skrátka ich neuveriteľne priťahujú osoby opačného pohlavia, ktoré im môžu umožniť lepšie postavenie, prísun informácii alebo iný benefit.

Láskou však zahoria len k tomu, s kým ich spája aj duševné puto. A nemusí o tom nikto vedieť, pretože spriaznenou dušou bude ich partner, takže sa nepotrebujú zdôverovať ďalej.

Ak sú vo vzťahu kozorožci spokojní, neohrozí to ani najkrajšia kolegyňa na svete, ani časté služobné cesty. Ak sú však nezadaní, je veľká pravdepodobnosť, že si lásku nájdu práve v práci.

Vodnár

Toto znamenie je veľmi liberálne, a tak sa pozerá aj na vzťahy na pracovisku. Ak sa netýkajú priamo ich, chcú o nich aspoň vedieť. Ak sa týkajú ich osoby, tak ich berú zas dosť nezáväzne.

Ak by ste s kolegom vodnárom mali románik, napríklad po firemnom večierku, je vysoko pravdepodobné, že sa to nebude opakovať. Ale, bude chcieť ostať v kamarátskom vzťahu.

Na to, aby vodnár bral vzťah vážne, potrebuje aj mentálne prepojenie a pocit, že našiel rovnocenného partnera. Podariť sa to môže aj v práci, ale v tom prípade rozhodne nebuďte ľahká korisť.

Ryby

V práci myslia na prácu, pretože sú si dobre vedomí, že emócie ich ovplyvňujú vo všetkých oblastiach. Doslova neznášajú mať partnera na rovnakom pracovisku.

Ryby sa snažia byť milé ku každému, čo si niektorí kolegovia alebo klienti môžu vysvetliť inak. Zvyčajne však tadiaľ cesta nevedie. To by ste museli natrafiť na citovo rozkolísanú rybu, ktorá by sa na niečo dala nahovoriť aj napriek tomu, že ide o pracovné prostredie.

Sú oddané a tajnostkárske, preto by asi málo kolegov vedelo o tom, že s niekým v práci vytvorili pár. Nechcú si totiž ohroziť kariéru.

Baran

Aj keď v práci myslia najmä na to, čo majú urobiť, ich povaha si nenechá ujsť žiadne vzrušenie. Ak teda nájdu objekt svojej túžby na pracovisku, nerobí im to problém.

Rovnako ako v práci, aj v posteli zamieria rovno k jadru veci. Preto majú radi pevné dotyky, jasné slová a tiež sa radi predvádzajú.

Kolegovia by zrejme takýto románik na pracovisku odhalili, pretože baran sa k objektu svojej túžby správa veľmi milo a hovorí s ním príjemným tónom. Hoci môže mať smerom k ostatným dvojzmyselné narážky, partnerstvo berie vážne a zvyčajne vytvára dlhodobé vzťahy.

Býk

Toto znamenie má na všetko čas, takže ak aj vzniknú sympatie na pracovisku, bude to mať pomalý priebeh. Začína sa to však vždy úsmevmi, ktorými si druhá strana nemôže byť istá.

Náznaky príťažlivosti prídu zo strany býka až po čase, a sex až po skutočne dlhom čase.

Ak je toto znamenie vašim objektom, tak vsaďte na pochvaly vzhľadu a oblečenia. Najlepšie však len vo dvojici, pretože býkovi by sa nepáčilo, keby o niečom medzi vami vedeli kolegovia.

Blíženci

O tomto znamení sa odjakživa hovorí, že má dve tváre. Platí to aj v tomto prípade, práca je jedna vec, láska druhá. A tieto dva svety by sa nemali navzájom narúšať.

Ak blíženec stretne lásku na pracovisku, zrejme sa jej neubráni, ale neohrozí jeho výkonnosť. A kolegovia nebudú rozhodne o ničom ani len tušiť.

Svojej láske znesie blíženec aj modré z neba, ale tak, aby nebolo nič poznať. O takomto vzťahu nebude totiž nikdy hovoriť nahlas, od kolegov by očakával závisť. Vzťah si užívajú diskrétne a tak, aby neohrozil ich kariéru.

Zajtra sa dozviete, ako lásku na pracovisku prežívajú ostatné znamenia.