Spoločnosť End of Tenancy Cleaning London, ktorá sa venuje aj upratovaniu domácnosti, nedávno prekvapila prieskumom o sexuálnej aktivite svojich klientov. Ktoré miesta na milostné radovánky si vyberáme najčastejšie a kde nám hrozí zranenie?

Takmer sto percent Angličanov, ktorí sa v otázkach sexu od zvyšku Európy takmer nelíšia, sa priznalo, že najbežnejším miestom na ich sexuálne aktivity je spálňa. Za ňou nasledovala obývacia izba, o tretinu menej hlasov ako spálňa získala kúpeľňa, no v rebríčku sa objavila aj povala, garáž a napokon aj pivnica. 

Je to v aute lepšie ako v obývačke?
Je to v aute lepšie ako v obývačke?
Zdroj: Shutterstock

Skotúľali sa z práčky

Pokiaľ ide o miesto, kde pri sexe k úrazom dochádza najčastejšie, zvíťazila kúpeľňa. Páry si tu najčastejšie poranili prsty, alebo sa hlavou udreli o umývadlo. Nechýbali ani ťažšie zranenia, keď pár milencov počas milostných radovánok spadol do vane a udrel si hlavy o kohútik, prípadne sa skotúľal z práčky.

Nebezpečným miestom na milovanie je aj kuchyňa, kde zranenia spôsobuje najmä množstvo kuchynského riadu, nože, ale aj poličky, dvierka či ostré rohy. A čo spálňa? Ani tá nie je v Anglicku bezpečným miestom. Nejaké zranenie pri sexe si v nej uhnali tri štvrtiny opýtaných.