Na severe afrického štátu Niger oslavujú koniec obdobia dažďov nielen spevom a tancom, ale aj sexuálnymi orgiami. Koná sa tu festival, ktorý sa nesie v znamení voľnej lásky a praje najmä mužom. Tancom a ozdobami sa snažia upútať pozornosť niektorej zo žien a mladých dievčat.

Ak niektorú z nich zaujmú, zmiznú spolu v buši, kde si užijú nezáväznú milostnú chvíľku. Nakoľko ide o povolený sex s niekým iným ako je ich oficiálny partner, nikto sa na nikoho nehnevá.

Sex vyberajú otcovia

Na ostrove Jáva festival z Afriky ešte vylepšili. Indonézania nemajú sex s niekým iným než je manžel, či manželka, iba raz. Pár sa okrem zblíženia na orgiách schádza ešte šesťkrát za rok v presne určenom slede. Až po poslednom stretnutí považujú vzrušujúci rituál obaja aktéri za ukončený. Ani to však z neobvyklých sexuálnych zvykov nie je všetko.

Milenci
Zdroj: shutterstock

Indiáni z jedného z kmeňov Južnej Ameriky sa radi predvádzajú ako tanečníci. Ak žena dokáže muža vykoľajiť pri tanci tak, že zakopne a spadne, musí s ňou mať sex. Takže, tanečnicu si treba pre istotu dobre vybrať. V ďalšom spoločenstve zasa otcovia dcéram pred vydajom postavia chatrč, kde majú každý večer sex s iným mužom. Robia to dovtedy, kým si nenájdu toho pravého.