Vo väčšine prípadov ešte pred samotným odhalením alebo priznaním partnerovej nevery býva určité tušenie, ktoré sa snažíme ignorovať alebo skôr sa bojíme niečo také pripustiť. Možno sa to dá ešte ovplyvniť a k nevere nestihlo dôjsť. Vráťte váš vzťah do starých zaľúbených koľají. Týmito tipmi nič nepokazíte.

Zvodná aj ráno

Pripravujeme sa do práce, sprcha, obliekanie… To všetko sa môže premeniť na vzrušujúcu hru, ktorá mu bude počas celého dňa pripomínať našu krásu a bude po nás túžiť. Promenáda v spodnej bielizni, pár letmých dotykov, objatie, keď sme polonahé, to všetko má svoje čaro. Môžeme si byť isté, že neraz počas dňa zablúdi jeho myseľ  k nám.

Bez bozku ho nepustite

To je jedno, či sa lúčime na pár hodín alebo pár dní, či týždňov, vždy to robme tak, aby len tak ľahko nezabudol. Vrúcny bozk spojený s hrou s jazykmi, či perami, jemné uhryznutie. To nikdy nenechá mužskú myseľ chladnou.

Pripomeňme sa mu

Dnes je možností na komunikáciu kedykoľvek mnoho. Samozrejme, nie každý si môže dovoliť v práci vypisovať litánie. Neraz stačí len krátke slovné pošteklenie, pripomienka krásneho večera, pár slov o tom, ako ho milujeme alebo ako po ňom túžime. Pokojne postačí aj vyzývavá selfie. Trošku sugestívneho čarovania nie je nikdy na škodu.

Nezabudnite na prekvapko!

Stagnovanie v najrôznejších podobách je pre vzťah zlé. Ukážme mu, že nie sme žiadna nudná dáma. Vytiahnime novú sexi bielizeň, či erotickú hračku, prekvapme ho pozvaním na rande na nečakané miesto, či darčekom, ktorý by skutočne nečakal. Samozrejme, pozitívnym.

Prekvapme ho tým, že sa večer vyparádime a privítame ho doma v skvelej nálade s dobrou večerou a vínkom v chladničke. Usmievajme sa a ukážme mu, že sme šťastné, keď sme s ním. Prekvapme ho tým, že ho budeme čakať večer po jeho práci. Preoblečme sa za inú ženu, pozvime ho na rande do nového baru a požiadajme ho, aby nás oslovoval úplne iným menom. Uvidíte, čo dokážu takéto zaujímavé, a pritom nevinné hry…

Veľa sa rozprávajte

Nielen o tých posteľných, ale aj o predstavách o budúcnosti a živote všeobecne. Konkretizujme ich, dopĺňajme, konfrontujme. Dodržiavajme svoje sľuby, počúvajme ho, keď hovorí o svojich problémoch a zážitkoch – nepočúvajme ho len na polovicu ucha, popritom, keď robíme niečo iné. Posaďme sa spolu k dobrému čaju a debatujme. Duševná súhra, silné partnerstvo a pocit vzájomnosti sú v každom vzťahu veľmi dôležité faktory.