Počítač či telefón znesú? Ak ste aj vy nadstavení tak, že to, čo sa odohráva vo virtuálnej realite do reálneho života nijako nezasahuje, neverte tomu. Vedeli by ste z očí do očí povedať to, čo v komunikácii prostredníctvom internetu napíšete? Asi nie! A práve tu všetko začína...

Je to len kamarát!

S nevinnou komunikáciou na sociálnej sieti s bývalým spolužiakom či s kamarátom z detstva váš partner problém asi nemá. Predsa vám dôveruje! Lichôtky, ktorými sa zásobujete by sa mu rozhodne nepáčili. A ruku na srdce, dovolili by ste to aj vtedy, keby ste sa stretli tvárou v tvár?

Kto ti píše?

Určite sa to stalo už aj vám. Usmievate sa na telefón a veselo si s niekým vypisujete. Pri otázke partnera, kto vám píše ste sa na chvíľu vrátili do reality a rýchlosťou blesku vysypali z rukáva meno kamarátky. Kto iný by to predsa bol? Ak by vás však stretol v družnej debate na ulici s cudzím chlapom, to by ste už neuhrali.

Telefón mi nechytaj

Strážite si telefón ako oko v hlave? Hoci ste partnera nepodviedli a ani o to nemáte záujem, telefónu nech sa vám nechytá!?! A prečo? Ak máte nejaké tajomstvo, asi všetko nebude s kostolným poriadkom. A výhovorka, že to je len bezvýznamné chatovanie nezaberie! Tieň podozrenia len tak ľahko nevymažete.

Milovať dvoch mužov? Polyamoria, ktorá uznáva lásku k viac ako jednému partnerovi, tvrdí, že to ide