Flirtovali ste s ním v kaviarni, po oslave kamarátkiných narodenín sa stal známosťou na jednu noc, tancovali ste spolu na diskotéke, alebo s vami náhodou športoval v mestskom parku? Zakaždým ste sa dali do reči, no nikdy ste si nemysleli, že z takejto náhody sa vyvinie vzťah. Kedy sa románik mení na vážnu známosť?

Zavolá, nezavolá?
Zavolá, nezavolá?
Zdroj: pixabay

Zavolá?

Neustále sa pozeráte na mobilný telefón, usmievate sa a čakáte, že sa vám ozve. Máte nutkanie napísať mu prvá, no bojíte sa ako zareaguje. V tejto chvíli je jasné, že vaša pôvodne len krátka známosť môže mať dlhšie trvanie.

Vzťah sa môže vyvinúť aj z náhody.
Vzťah sa môže vyvinúť aj z náhody.
Zdroj: instagram.com/angelcrickmore

Ste vedľa

Neviete sa sústrediť na prácu, neustále ho máte pred očami. Pristihnete sa, že ste myšlienkami inde ako vaše okolie. Zdá sa vám, že lietate a neviete ho dostať z hlavy. Je to jasné, preskočila iskra.

Láska vzniká aj po sexe na jednu noc.
Láska vzniká aj po sexe na jednu noc.
Zdroj: Shutterstock.com

Nielen posteľ

Nepotrebujete mať dôvod na to, aby ste sa stretli. Vídate sa bez príčiny, len preto, že sa spolu cítite fajn. Zrazu s ním nepotrebujete len rýchlo skočiť do postele. Rada ho počúvate, smejete sa na jeho príbehoch. Keď odíde, chýba vám. Ak ste prešli od telesných túžob k predstavám spoločnej budúcnosti, ste zamilovaná...

FOTO VNÚTRI: Jasmina Alagič nemá na Maledivách pokoj. Pustila sa do vojny za...

SAGANOVCI to majú na rozdiel od iných rozvádzajúcich sa celebrít premyslené!

Lekári varujú, Slovákov ničí nová droga. POZOR na tabletky proti úzkosti!