Neverníci to majú v tejto situácii náročné a ich vytratenie z domu za milenkou či milencom je buď nemožné alebo také náročné, že sa pri tom zapotia viac, ako inokedy. Nuž, treba si uvedomiť, že tak či onak konajú zle a patálie s Covid-19 nás aspoň prinútili pozrieť sa viac do svojho vnútra. Zo dňa na deň sme zostali v domácej karanténe, denno-denné sedenie za počítačom v kancelárii sa zmenilo na prácu z domu a zostali sme zavretí doma so svojimi blízkymi.

V karanténe sa poriadne odhaľujú aj medziľudské či partnerské vzťahy.
V karanténe sa poriadne odhaľujú aj medziľudské či partnerské vzťahy.
Zdroj: iStockphoto

Buď hop alebo trop

Táto situácia preveruje vzťahy a je jasné, že tí manželia, ktorí to mali „nahnuté“ už predtým podajú definitívne na rozvod alebo zistia, že každý problém sa dá riešiť. Času na to teraz majú dosť.

Ohrozuje váš vzťah nevera?
Ohrozuje váš vzťah nevera?
Zdroj: Shutterstock.com

Alebo sa ukáže to, že ak má váš manžel bokovku, o ktorej ste ani netušili, v domácej karanténe to odhalíte, aj keby ste nechceli. Dotyčný je nervózny, že nemôže byť s milenkou, milenka je podráždená, že nemôže byť s ním a vypisuje dojímavé správy o sto šesť. Skrátka, všetko sa ukazuje alebo odhaľuje posledné týždne a vôbec to nie je na škodu. Súhlasíte s nami? Tak zahlasujte v našej ANKETE.

Anketa
Preveruje podľa vás domáca karanténa vzťahy medzi ženou a mužom?
  • 91%
  • 9%