Dlhé večery trávil sám na hoteli a tak sa dostal k televíznemu pornu. Napokon, keď mal päťdesiat deväť rokov, postavil sa prvý raz pred kameru ako porno herec. Dnes má Šigeo Tokuda osemdesiat tri rokov a je najstarší vo svojom fachu na svete. Natočil cez štyristo šteklivých filmov a najradšej vraj pracuje so zrelými ženami. Ako sa udržuje v kondícii?

Robert Rosenberg má konkurenciu.
Robert Rosenberg má konkurenciu.
Zdroj: Twitter

Motor zdravia

„Zjem veľa vajíčok. Som duševne aktívny. Čerpám silu z vesmírnej energie a pred každým sexom s herečkou jej poviem aká je krásna. To nabudí mňa aj ju, premýšľame aké bude naše spoločné splynutie,“ pochválil sa webu Tokyo Reporter muž, ktorý je doma konkurenciou známeho Roberta Rosenberga. Súčasne však velebíneveru. Sex aký už dôchodcov doma nebaví je vraj pre sedemdesiatnikov hnacím motorom k dokonalému zdraviu a psychickej rovnováhe.

Sex nie je len výsadou mladých.
Sex nie je len výsadou mladých.
Zdroj: shutterstock

Sexu sa nevzdal

Šigeo Tokuda bol výrobca hracích automatov, neskôr pracoval v oblasti cestovného ruchu. Keď vstúpil do sveta porna, vyžiadal si, aby s ním pracoval čo najmenší štáb. Neskôr sa hanbiť prestal a plateného sexu sa nevzdal ani po infarkte a operácii. Má manželku a dve deti, no idolom je pre viac ako štvrtinu Japonska, ktorá starne. Vyše dvadsať päť percent Japoncov má cez šesťdesiat päť rokov, cítia sa mladí a sexu sa vzdať nechcú...

Za hodinu vystriedala v posteli štyridsať mužov. TAKTO vyzerá najhlúpejší rekord sveta erotiky

Deväťdesiatročná prostitútka chce od mužov za hodinu sexu 220 eur. Na nezáujem sa nesťažuje

Dorota Nvotová je pred tretím rozvodom. Nechápe, prečo ju ľudia odsudzujú, veď ona iba...