Má takmer deväťdesiat rokov, podnikať v oblasti sexu začala krátko po osemdesiatke. „Vtedy mi zomrel druhý manžel, vesmírny inžinier. Cítila som sa osamelá,“ priznala sa najstaršia neviestka na svete denníku Mirror. Za hodinu služieb si od klientov pýta dvestopäťdesiat dolárov, v prepočte 220 eur. Týždenne k nej príde asi desať mužov. Mesačne si tak ku dôchodku prilepší o asi desaťtisíc dolárov.

Sex nie je výsadou mladosti. Teda aspoň podľa Sheily.
Sex nie je výsadou mladosti. Teda aspoň podľa Sheily.
Zdroj: mirror

Divoká a sexy

„Nejde o peniaze. Mám rada, keď ma muži obdivujú, je to milý pocit. A ja viem, že som veľmi, veľmi sexy,“ pokračovala Sheila. Chlapov víta v krátkej sukni a v čiernych podväzkoch, snaží sa vraj pôsobiť divoko a niekedy aj nahnevane. Zahrala si už vo viacerých dokumentoch, žiadne rekordy ale nenaháňa.

... nie je tabu.
... nie je tabu.
Zdroj: Shutterstock

Nemá konkurenciu

„Sex  milujem.Už keď naň myslím, cítim sa lepšie,“ uzatvára Sheila Vogel-Coupe, ktorá vo svete erotiky nemá konkurenciu. Dvojičky z Amsterdamu Louise a Martine Fokkens, ktoré pracovali ako prostitútky, odišli do penzie pred piatimi rokmi. V čase, keď sa dožili sedemdesiatky a vo veku, kedy Angličanka o platenom sexe nechyrovala...