Sú priami, veselí, z ničoho si nerobia ťažkú hlavu a svoju povahu prenášajú aj do spálne. Nenadchne ich nič ploché a jednoduché.  Kto sa so Strelcom rozhodne žiť, bude musieť prijať jeho pravidlá aj v posteli. V anglicky hovoriacich krajinách tomu hovoria: Play big, or go home - Hraj naplno, alebo choď domov.

Miluje pohľad na ženu

 Ideálna sexuálna poloha pre Strelca je chobotnica – poloha, pri ktorej má muž mierne rozkročené a polopokrčené nohy a rukami sa opiera za chrbtom. Žena si sadne medzi jeho nohy, tvárou k mužovi a svoje chodidlá zavesí mužovi na ramená. Poloha ponúka úplný výhľad na dianie, čo je ideálne pre Strelca, ktorý miluje pohľad na roztúženú ženu.

Dara Rolins
Zdroj: Instagram Dara Rolins

Ideálna poloha

Znamenie, v ktorom sme sa narodili, určuje čiastočne náš charakter a postoj v rámci sexuálnych preferencií, túžob, ich uspokojovania či objavovania nových vecí aj v rámci našej sexuality. Britský portál PsychicWorld.com aj v súvislosti so znameniami horoskopu nedávno priniesol zoznam ideálnych sexuálnych polôh pre jednotlivé znamenia. V znamení Strelca sa narodilo aj viacero známych žien. Sú podľa vás rovnako zmyselné ako toto znamenie opisujú zverokruhy?

TU nájdete 5 krásnych a zmyselných žien, ktoré sa narodili v znamení Strelca