Pozná to asi každý okolo nás, že každý rieši vzťahy, nevery, hádky, ale nájdu sa aj také výnimky, kde to medzi mužom a ženou naozaj funguje. A tam je potom priestor na zdravú závisť, no všetko máme v hlave a jej nastavení.

Nič sa nerúca!

Väčšina žien sa bojí samoty a berie to ako tragédiu sveta, že večer čo večer nezaspáva po boku nejakého pána Božského. Lenže naše šťastie sa neodvíja od iného človeka, ale len od seba samej. Preto aby ste sa zo samoty nezbláznili, treba si skrátka len povedať, že taký je momentálny stav a je vždy lepšie mať pokoj ako niekoho, kto na vás nevplýva dobre. Veď aj odborníci dookola tvrdia, že akú energiu vysielame, takú energiu aj prijímame a priťahujeme si ju.

Čiže milé dámy, ak sa dáte do pohody a nebudete riešiť „kraviny“ okolo mužov, tak vám naozaj do života príde niekto, kto za to stojí. Ale ak sa budete zožierať, nervovať, vyčítať svetu všetky krivdy, tak vám možno skríži cesty nejaké to iné pohlavie, no pravdepodobne to nebude stáť za to.

Dámy, nezúfajte! Na každú niekde čaká láska.
Dámy, nezúfajte! Na každú niekde čaká láska.
Zdroj: Shutterstock

Takže summa summarum, aj keď niekedy nemáte chuť na úsmev, zožiera vás chuť na sex a vy ho nemáte s kým v danú chvíľu praktizovať, skúste sa nad to povzniesť. Treba len veriť, že to správne príde! Skôr či neskôr, keď na to bude ten správny čas. Deje sa to možno pre vašu ochranu alebo pre to, že sa máte niečo ešte od života naučiť.