Jeho princezná

Dámy proste galantných mužov milujú. Niekomu sa môže zdať, že je to klišé, ale naozaj, väčšina žien pozornosti muža neodolá. Milujeme, ak nám odsunie stoličku alebo otvorí dvere. Vyvoláva to v nás pocit, že sa k nám správa ako k svojej jedinej princeznej. Ak to robí spontánne, tak nás to veľmi teší.

Vtipný

Väčšinou to očakávajú muži od nás, ale na druhej strane aj my od nich. Všetky životné situácie zvládame ľahšie, ak máme pri sebe človeka, ktorý nás vždy vie rozosmiať. Humorom nás naučí pozerať sa na veci s nadhľadom.

Samostatnosť

Je pre nás veľmi dôležité, či sa chlap vie postarať sám o seba. Veľakrát sa stretneme s tým, že muži sú ako mamičkine prívesky a vo všetkom sa spoliehajú len na ňu. Uprace im, uvarí, urobí nákup a podobne. ,,Mama hotel“ je pre nich veľmi pohodlný. Veľmi ľahko si na tento spôsob života zvyknú, ale o to horšie odvyknú. Preto vyspelí a samostatní muži nás veľmi priťahujú.

Milujú deti

Väčšinu z nás už počas randenia napadne otázka, či si ho vieme predstaviť aj ako otca pre svoje deti. Páči sa nám, ak vedia, ako na nich. Priam rozkvitáme, ak ich vidíme sa s nimi hrať a blázniť.

Plní citov

Veľké plus u nás majú aj chlapi, ktorí vedia prejaviť city. Hláška - chlapi neplačú sa nám vôbec nepáči a evokuje to v nás bezcitnosť.