Hneď v januári sme s vami riešili tému blízku všetkým mužom, a to veľkosť penisu. Ak aj vy doma máte chlapa, ktorý túži po zväčšení, dajte mu prečítať aspoň toto.

10. Väčší penis

„Cviky neúčinkujú a kupovať tabletky na to, aby penis narástol, je úplný nezmysel,“ tvrdí doktor Hrivňák, ktorého sme sa opýtali na „zaručené“ rady ako prísť k väčšiemu mužstvu. Existujú voľne dostupné metódy, ako napríklad vákuové pumpy. Tie využívajú vlastnosti štruktúr penisu tým, že pri sústavnom a dlhotrvajúcom ťahu nastáva jeho nárast. Väčšinou je to len v rozpätí od 0,5 do 1,5 centimetra.

9. Ideálna milenka

Zisťovali sme pre vás akú ženu by muži chceli mať v posteli. Tak tu je niekoľko rád v skratke: sex by ste mali iniciovať aj vy, nebojte sa experimentovať, počet vašich milencov by mu nemal vyraziť dych (a to ani nízkym, ani vysokým číslom) a ako posledný bod posteľového programu- buďte tak trochu zvrhlá.

8. Muž snov

Na oplátku dámy, toto sú muži, po akých túžime my. Ženy majú svoj ideál spojený s celebritami, takže tu je zoznam. V 15-tke chceme chlapca ako Justin Bieber, v 20-tke sa uspokojíme s takým Robertom Pattinsonom, v 30-tke snívame o Davidovi Boreanazovi z Kostí, v 40-tke chceme Brada Pitta a v 50-tke sa uspokojíme s Piercom Brosnanom.

7. Prečo nás podvádzajú?

Keď už je reč o mužských a ženských ideáloch, tak si rypnime aj do opaku. A to do nevery. Viete, prečo to vlastne chlapi robia? Chýba im pri vás po rokoch vášeň, potrebujú si dokázať, akí sú stále príťažliví a samozrejme, je tu aj možnosť, že sa skutočne zamilovali do niekoho iného. Dobrá správa teda je, že v dvoch tretinách prípadov to nemá s nami vlastne nič spoločné.

6. Detská masturbácia

Nuž, asi sme mnohé puritánky šokovali, no „dobre si robia“ aj deti, nie len vy. Sexualita začína už v prenatálnom veku, takže nie je nič nezvyčajné, ak svoje dieťa pristihnete pri masturbovaní. Aj ak sa vám na to zdá stále primalé. Veď prvé náznaky onanovania začínajú už pri hre „na doktora“. Nie je nič výnimočné, ak sa ukájajú už škôlkari. Deti by ste za to nemali trestať.

10 zistení o sexe a vzťahoch: Aj toto sme vám priniesli v roku 2012
Zdroj: Profimedia.sk

Foto: Profimedia.sk

5. Kopačky cez tretiu osobu

Tento trend je obrovským hitom v Británii. Rozchod vyzerá veľmi jednoducho, namiesto vášho takmer bývalého príde iný chlapík a povie vám presne, bez emócii, že je koniec a prečo sa tak stalo. Jonathan Kiekbusch je mladík, ktorý si v tomto smere rozbehol celkom výnosný biznis. Kopačky dáva cez smsky, emaily, ale aj osobne, a to asi šesťkrát týždenne. Za jeden neosobný rozchod chce 5 libier a za osobné kopačky dvacku. Celkom výhodné, čo poviete?

4. (Anti)sexy oblečenie

To, čo si dáme na seba, neriešime len my, ale aj muži. Zaručene ich odlákate akýmikoľvek gumenými topánkami, ale aj platformami a balerínami. Neznášajú na nás ani voľné šaty, v ktorých vyzeráme ako tehotné, a celkovo oblečenie, ktoré nás neobopína. Na druhej strane rebríčka kraľujú ihličky, v ktorých si vás všimne nejeden muž. Oblečte si legíny, tiež priesvitnú blúzku a sukňu tesne nad kolená.

3. Intímny pírsing

Prepichnutie intímnych miest síce ozvláštni posteľné hry, no náušnice na bradavkách či klitorise nie sú v bežnom živote príliš praktické. Napríklad v čase dojčenia by ste si mali ozdobu z pŕs dať dole, pretože by ste mohli mať problém s hygienou. O piercing na klitorise sa tiež treba poriadne starať, aby vám nepriniesol viac problémov ako rozkoše. No tie z vás, ktoré sa na to dali nahovoriť, si pochvaľujú najmä orálny sex.

2. Muži v prechode

Tejto téme sme sa počas uplynulého roka venovali niekoľkokrát. Ak sa aj vám zdá, že po sexe túžite oveľa viac ako váš partner, zistite čo je za tým. Najčastejším zabijakom mužskej vášne je nadmerné športovanie, klesajúce libido po 40-tke, zatiaľ čo to naše po 30-tke stúpa. Problémom býva aj stres v práci, ktorý vedie k nedostatku spánku. Problémov je mnoho a ak si s nimi neviete dať rady, nie je hanba navštíviť lekára.

1. Čo by vám obliekol chlap?

A teraz nehovoríme o oblečení, ktoré vidia všetci, veď tomu sme sa už venovali. Na mysli máme nohavičky. Z prieskumov vyplynulo, že najviac mužov dráždia pekné športové nohavičky alebo takzvané brazílky- teda nohavičky do polovice zadku z jemne priesvitného materiálu. Tangáče aj bavlnené bombarďáky radšej nechajte doma, ak sa chystáte ho zviesť.