Priznám sa, že som bola naklonená vyskúšať ich, ale nebola dosť odhodlaná sa do toho pustiť. Preto som kontaktovala firmu Stikprint, ktorá ich má v ponuke a navrhla im partnerstvo, čo znamená že mi poskytnú fotobrazy výmenou za recenziu – a oni súhlasili!

Teraz môžte aj vy využiť super zľavu 20% pri objednávke minimálne 3(tri) kusy na www.stikprint.sk. Stačí zadať v pokladni KOD: 20BLOG Platnosť kupónu je obmedzená

Ešte pozor: Zľava bude odpočítaná až pri expedícii a nie hneď v pokladni!

Toto je pre mňa niečo nové. Nemám síce vybudovaný účet s tisíckami followerov na Instagrame. Nebudem tu haniť ani jednu sociálnu sieť, aj keď množstvo ľudí má názor, že byť „influencerom“. Častokrát znamená až povinnosť prehnane propagovať daný produkt. Toto nie je môj prípad Zrejme pristupujem k veciam viac prirodzeným štýlom. Tieto fotobrazy som však chcela skutočne vyskúšať a nechcela som za nich platiť – to by značne znížilo môj príjem z materskej dovolenky, preto ma veľmi potešilo, keď Stikprint súhlasilo so spoluprácou.

Teraz by som sa s vami chcela podeliť o moju skúsenosť s celým procesom počnúc objednávkou a doručením až po zavesenie fotografií a bývanie s dokončenou fotogalériou

Poznámka: To že som obdržala tento produkt výmenou za recenziu neznamená, že si ma kúpili – to nie je môj štýl. Poskytnem vám skutočný podrobný popis, aby ste pochopili tento produkt a či bude vyhovovať aj vám a vášmu domovu bez falošného skrášľovania.

ČO SÚ FOTOBRAZY STIKPRINT?

Ak ste nikdy predtým o fotobrazoch Stikprint nepočuli, máte sa na čo tešiť!

Stikprint sú nalepovacie fotobrazy s rámom o rozmere 20 x 20 cm. Toto je jediná veľkosť, pravdepodobne z dôvodu váhy, ktorú udrží lepiaci pás na zadnej strane fotobrazu.

  • ŽIADNE KLINCE ALEBO ŠRUBKY – len pekný lepiaci pásik zo zadnej strany fotobrazu.
  • Môžete si kúpiť jeden, dva, tri kusy alebo si dokonca objednať, čo ja viem, 30 kusov. Objednávať si môžete postupne bez obáv, že by daný dizajn fotorámika nebol o pár týždňov, mesiacov k dispozícii.
Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk
  • Dajú sa PREMIESTŇOVAŤ, a môžete mi veriť, skutočne som to otestovala, nakoľko som v snahe nájsť im to správne miesto niektoré fotografie odlepila a prilepila aspoň dvadsaťkrát.
  • Aj keď ich môžete umiestniť na stenu samostatne, môj názor je, že fotobrazy Stikprint sa viac hodia na vytvorenie fotogalérií.
  • Môžete použiť rodinné fotografie, alebo dokonca obrázky umeleckých diel vašich detí! Ak ich dokážete nahrať, možnosti sú neobmedzené!
Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

AKO FOTOBRAZY STIKPRINT VYZERAJÚ?

Keďže som si dopredu nerobila žiaden prieskum, nevedela som čo mám od fotobrazov Stikprint očakávať, keď som ich objednávala. Jednoducho som ich videla online, zapáčili sa mi a išla som do toho (rovnaký postup ako som si vybrala môjho partnera).

Fotografia má matnú povrchovú úpravu, čo sa mi skutočne pozdáva. A keďže na čelnej časti nie je sklo, prirodzené svetlo sa neodráža od povrchu, takže ma neoslepuje a pri pohľade na galériu dokážem vidieť každú jednu fotografiu (pritom je to poriadne rozsiahla galéria…). Taktiež som podrobila skúške fotopapier a nepodarilo sa mi tam zanechať žiaden škrabanec.

Fotobrazy Stikprint, ktoré som si vybrala majú biely rám a biely okraj (resp. pastpartu). Keď som chcela nahrať fotografie v nízkej kvalite, program mi jednoducho oznámil, že to nie je dobrý nápad. Avšak bola som milo prekvapená, že aj pri fotografiách, o ktorých som vedela, že nie sú vo veľmi dobrej kvalite, tak sa mi ich podarilo nahrať a kvalita tlače bola fantastická. Ako som si neskôr prečítala na ich webe – môžem za to ďakovať umelej inteligencii, ktorá dnes už dokáže aj z menej kvalitnej fotky vytlačiť kúsok hodný zaradenia do mojej domácej fotogalérie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

BOLO JEDNODUCHÉ ZAVESIŤ FOTOBRAZY STIKPRINT?

Ak by som si mohla vybrať , či sa do toho pustím znova… tak to urobím a pravdepodobne sa tak aj stane, pretože tieto fotografie môžete premiestniť viac než 24-krát! Úprimne povedané, zavesenie fotobrazov Stikprint bola jednou z najzábavnejších aktivít pri skrášľovaní domova. V porovnaní s časom, keď som v snahe vytvoriť nástennú galériu klasickým spôsobom mala stenu s miliónom dier po klincoch, bolo úľavou fotografiu jednoducho prilepiť.

A nezavesila som ich len do našej obývačky, ale aj do detskej izby tak, aby zapadli do už existujúcej nástennej galérie. A Janka je z toho úplne nadšená.

KOĽKO KRÁT SOM ICH PREMIESTNILA?

Kým som prišla nielen na to, na ktorej stene ich chcem mať, ale aj ako presne a v akom poradí majú byť zavesené, premiestnila som každý fotobraz ASPOŇ 6-8 krát.

BOLA PRI ODLEPENÍ FOTOGRAFIÍ POŠKODENÁ STENA?

Nie, nezostala ani stopa po lepidle. Akoby tam fotografie nikdy neboli.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

AKO DRŽIA NA STENE?

Sú jednoducho skvelé. Zo 71 fotobrazov po mesiaci spadla len jedna a RUČÍM za to, že je to len kvôli tomu, že som ju poriadne nepritlačila na stenu, keď som ju toľko premiestňovala. Jednoducho som ju opäť prilepila a odvtedy drží na mieste. Ak by tieto dlaždice skutočne opakovane padali, predpokladala by som, že je to kvôli povrchovej úpravy steny, nie samotnej lepiacej časti fotografie.

DORUČENIE FOTOBRAZOV STIKPRINT

Tadááá...ďalšia skvelá správa je, že dovoz fotobrazov je ZADARMO. Navyše to napriek opatreniam v rámci zastavania šírenia COVID-u bolo EXPRESNE rýchle – jeden deň som objednala doobeda a na ďalší deň som fotobrazy Stikprint mala doma.

Prečo? Od začiatku až dokonca, od objednávania až po zavesenie fotografií to bola zábava. Konečný vzhľad je štýlový a aj keď z dôvodu spoločenského odstupu nemalo veľa ľudí možnosť vidieť našu fotogalériu naživo, každý kto ju mohol vidieť je názoru, že je to tá najúžasnejšia vec na zobrazovanie spomienok a chcú to mať tiež u seba doma.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: www.stikprint.sk

www.stikprint.sk

Vďaka Stikprint získal inak bezemočný priestor na osobitosti a podnietil MNOŽSTVO konverzácií, keď sme si zaspomínali na spoločné strávené chvíle. Okrem toho sa mi pozdáva, že keď sa mi už zunuje umiestnenie fotografií, čo je v mojom prípade NEVYHNUTNÉ, môžem ich jednoducho presunúť na inú stenu. Môžem z nich urobiť dve samostatné galérie, niekam ich odložiť, môžem ich darovať starým rodičom – aj keď si nemyslím, že sa mi niekedy skutočne zunujú. www.stikprint.sk