Výkladu budúcnosti z Tarotových kariet sa venujem viac ako 18 rokov. Informácie o mne a o mojej práci nájdete na stránke www.vestica.eu  alebo ak uprednostníte Facebook, nájdete ma aj tu - Veštkyňa Gerta. 

Zakladám si na spokojnosti mojich klientov a mám individuálny, čestný prístup ku každému. Denne pomáham yyriešiť problémy mnohých ľudí, ich nejasné životné situácie, keď sa nevedia rozhodnúť pri dôležitých rozhodnutiach v oblasti lásky, zdravia, práce, rodiny, financií... Snažím sa ich nasmerovať na správnu cestu životom.

Veľmi ma teší, keď môžem ľuďom pomôcť posunúť sa v živote ďalej správnym rozhodnutím  alebo odbúrať zlé energie, ktoré v sebe majú a pomôžem im nasmerovať sa k šťastiu a spokojnosti. Som šťastná, že sa mi dokonca podarilo niekoľkým ľuďom zachrániť život, lebo ma kontaktovali v hraničnej situácii, keď už chceli dobrovoľne odísť, lebo sami nevideli východisko z ťažkej situácie, do ktorej sa dostali.

Viem, že veľa ľudí vešteniu vôbec neverí alebo možno stretli „veštkyňu“, ktorá ich iba obrala o peniaze. Ja Vás ale presvedčím o opaku! Naozaj to funguje. Vyskúšajte veštbu odo mňa a uvidíte, že je možné zmeniť svoj osud.

Ponúkam:

  • Výklad Vášho života z tarotových kariet - minulosť, prítomnosť, budúcnosť
  • Bielu mágiu – prinavrátenie lásky
  • Energetické obrazy
  • Očistu karmy alebo priestoru 

Všetky moje služby sú pre Vás hodnotné a prinesú Vám zlepšenie kvality Vášho života, a to iba tým, že urobíte správne rozhodnutie.

Denne pomáham mnohým klientom a dokážem pomôcť aj Vám. Presvedčte sa sami.

Ponúkam garanciu vrátenia peňazí, ak nebudete spokojný.
Som najlepšia veštkyňa na Slovensku aj v Čechách a dokážem to aj Vám. 
Garantujem Vašu spokojnosť.

www.vestica.eu
[email protected]
FB vestkyna Gerta
tel.:  +421918412567