Baran

Ženy: Vaša Valentínka nebude len jedna. Zvážte, čo naozaj potrebujete. Hoci vás láka tajomná sila flirtu, ostaňte verná svojim zásadám a človeku, ktorý vám naozaj rozumie.
Muži: Dostanete presne to, v čo ste tajne dúfali. Prežívate hlbokú a trvalú lásku s človekom, ktorý vás plne rešpektuje. Vaše srdce je na správnom mieste. Valentínske prekvapenie na vás čaká aj v práci.
Učebná téma vzťahov: Pochopenie, že sami si brzdíme šťastný vzťah

Býk

Ženy: Na Valentína sa tešíte, ale aj sa ho trochu obávate. Ak udržíte nával strachu pod kontrolou, vaše srdce zaplesá láskou. O príjemné prekvapenia núdza nebude, obom vám ide o upevnenie vzťahu.
Muži: Vaše pracovné povinnosti sú v súčasnosti prekážkou milostného života. Napriek tomu môže byť Valentín príjemným prekvapením. 
Učebná téma vzťahov: Zdvorilosť, porozumenie, zrelá forma vzťahu

Blíženci

Ženy: Vyvarujte sa tvrdých nekompromisných rozhovorov o láske a romantike. Odľahčite všetko úsmevom, pretože tlak a očakávania veľmi ovplyvňujú ľudí vo vašom okolí.
Muži: Snívanie o niekom inom môže spôsobiť konflikty vo vzťahu. Valentín by vás mal presvedčiť o tom, ako sa naozaj cítite. Urobte si jasno vo vzťahových hodnotách.
Učebná téma vzťahov: Zbaviť sa povrchnosti a žiarlivosti

Rak

Ženy: Bývalí priatelia a staré lásky vás na poslednú chvíľu milo prekvapia. Láska, na ktorej vám záleží, sviatok Valentína neuznáva, ale v závere dňa sa predsa len prekoná a poteší vás.
Muži: Láska vášho života momentálne nemá náladu na romantiku. Nedajte sa ovplyvniť jej zlou náladou, romantika sa zlepšuje komunikáciou, najlepšie úprimnou.
Učebná téma vzťahov: Láska, vzájomná dôvera, dobré manželstvo