Baran 21. 3. – 19. 4.

koleso osudu 10, miernosť 14

Práca

Nemeňte svoje ciele. Aj keď by ste chceli rýchlo vidieť výsledky svojej práce, buďte trpezlivá. Takisto si dávajte pozor pri výbere spolupracovníkov a partnerov. Snažte sa druhých rešpektovať a hľadajte kompromisy. Vyvarujte sa unáhlených rozhodnutí.

Láska

Vstúpi vám do života niečo, s čím ste nerátali a pomôže vám pohnúť sa ďalej. Čaká vás rozhodovanie medzi dvomi cestami. Rozhodnete sa však správne.

Zdravie

Môžu sa objaviť problémy s imunitou, črevné ťažkosti a problémy s chrbticou. Koncom roka však na tom budete zdravotne lepšie.

Myšlienka: V živote sa posuniete dopredu, preto sa nebojte nových možností. Nebuďte netrpezlivá, premýšľajte a až potom sa rozhodujte. Nereagujte podráždene. Snažte sa vo všetkom nevidieť len hrozbu, neuzatvárajte sa do seba. Skroťte svoje nepredvídateľné túžby, svoju silu osobnosti používajte na ušľachtilé ciele a buďte svojou energiou prospešná pre druhých.

Býk 20. 4. – 20. 5.

cisár 4, spravodlivosť 8

Práca

Pochopíte, že svoje ciele môžete úspešne presadiť. Týka sa to však len dlhodobých plánov, nič rýchle ani krátkodobé nebude mať úspech. Pri podnikaní nezabúdajte na trpezlivosť.

Láska

Ťažko čelíte stresu v komunikácii, preto si všetko najskôr premýšľajte a nebuďte prchká. Možno od vás tento rok odíde partner, rozpadne sa vám vzťah. Napriek tomu vás čaká sľubné obdobie, pretože ak sa vám aj vzťah skončí, čaká vás nová láska.

Zdravie

Pozor na úrazy! Dávajte si pozor na chrbticu a imunitu.

Myšlienka: Správajte sa k druhým tak, ako chcete, aby sa oni správali k vám. Skúste viac počúvať aj iných, nemusíte mať vždy pravdu. Vyvarujete sa tak zbytočných nedorozumení. Neprepadajte zúfalstvu a beznádeji, ak niečo nevyjde podľa vašich predstáv. Prestaňte sa pokladať za obeť. Pracujte na svojej silnej vôli, zbavíte sa precitlivenosti. Je dôležité, aby ste pochopili svoju schopnosť zarobiť peniaze a zabezpečiť si majetok, správne ju využiť a vedieť sa podeliť. Svoje citové problémy vyriešite najlepšie úprimným rozhovorom.

Blíženci 21. 5. – 20. 6.

slnko 19, cisárovná 3

Práca

V tomto roku by sa vám malo finančne dariť, posuniete sa. Očakávajte možnosť dobrého zisku, nové a lepšie možnosti. Neobávajte sa nových nápadov. Pomoc vám poskytne aj dôležitá osoba. Aj keby niektoré záležitosti trvali trochu dlhšie, nakoniec budú úspešné.

Láska

Cítite vo vzťahu stereotyp? Príde doň nová energia. Ak by ste chceli dieťa, tento rok je na počatie vhodný. Venujte sa predovšetkým rodine, obklopujte sa priateľmi. Svojou láskavosťou si môžete vybudovať cenné vzťahy.

Zdravie

Môžu sa objaviť tráviace problémy a oslabená imunita. Prospela by vám detoxikácia organizmu.

Myšlienka: Nebojte sa ukazovať svoju lásku a pozornosť. Naučte sa prispôsobovať zmenám, nemajte z nich strach. Uzmierte sa sama so sebou, zbavte sa pocitu, že vás niečo alebo niekto ohrozuje, prípadne strachu, že určitú situáciu nezvládnete. Buďte tolerantná a veľkorysá. Dôležité je, aby ste správne chápali samu seba, svoje pocity, myšlienky, trápenia.

Tarotový horoskop na rok 2014: Čo vám vyveštili karty? (1. časť)

Foto: Profimedia.sk

Rak 21. 6. – 22. 7.

súd 20, veža 16

Práca

Čaká vás riešenie dôležitých vecí. Finančne by sa vám malo dariť, hoci k cieľu sa budete blížiť pomaly. Nepochybujte o tom, že zdoláte prekážky, odhodlajte sa aj na krok, ktorému ste sa chceli vyhnúť. Spoliehajte sa však predovšetkým sama na seba.

Láska

V partnerstve pocítite krízu. Dávajte si pozor, aby ste milovaného človeka nestratili vlastnou vinou. Snažte sa o porozumenie. Ste nezadaná? Počítajte s novým priateľom. Nepodliehajte nervozite či nerozhodnosti. Dôverujte svojim silám a tvorivým schopnostiam.

Zdravie

Môžu vás prekvapiť ťažkosti so žalúdkom, pozor na prípadné nehody. Mali by ste sa snažiť vyrovnať sa a pochopiť nejaký vnútorný problém, potom vás čaká celkové zlepšenie.

Myšlienka: Popremýšľajte nad svojou minulosťou, veľa vecí ste mohli urobiť inak. Poučte sa z toho. Zbavte sa strachu a zlosti. Nesprávajte sa sebecky, hľadajte vyrovnanosť, buďte srdečná a otvorená. Uvoľnite sa, prejavte svoju osobnosť. Rodina je pre vás v živote zásadne dôležitá. Mali by ste pochopiť, čo pre vás znamená rodina, čo sloboda, čo starostlivosť a čo láska. Neobzerajte sa stále dozadu, nesužujte sa obavami. Všetko, čo robíte, robte s radosťou a pokojom.

Lev 23. 7. – 22. 8.

mesiac 18, mág 1

Práca

Hrozia vám problémy s ľuďmi okolo vás. Pravdepodobne sa aj zoznámite s niekým novým, no nebudete to pre vás prospešné. Presadiť sa budete musieť sama, a hoci sa vám veľa vecí nebude páčiť, nakoniec ich zvládnete dobre, aj keď niektoré nedopadnú podľa vašich predstáv. Pozor na nereálne ambície, plány robte na krátke obdobia, dlhodobé by neboli úspešné.

Láska

Vo vzťahu vás čaká skúška. Vyvarujte sa ľahostajnosti a buďte aktívna. Snažte sa, aby vo vašom partnerstve nevládol zmätok a napätie, ale láska a porozumenie. Všetko by nakoniec malo dopadnúť dobre. Dôraz klaďte hlavne na komunikáciu.

Zdravie

Pozor na prepracovanosť. Môžu sa u vás objaviť psychické problémy, poruchy vitality aj imunity.

Myšlienka: Rozvíjajte svoju tvorivosť. Nebojte sa problémov, upokojte sa a budete úspešná. Nevynucujte si nič nasilu, dajte priestor aj tomu druhému. Nepestujte si zranenie z minulosti, ani tie súčasné. Netrápte sa tým, čo nie je možné zmeniť. Veci sa snažte vidieť zo všetkých strán, nielen zo svojho pohľadu. Vaším osudovým vyjadrením je radosť, vysielajte ju do okolia. Buďte spokojná, veselá, ale nepodliehajte vášni ani zmyslovým pôžitkom, ktoré vám ubližujú.

Panna 23. 8. – 22. 9.

svet 21, veľkňažka 2

Práca

Vaša intuícia bude silnejšia než kedykoľvek predtým, využite to. V práci sa posuniete, od niekoho sa dozviete dôležitú informáciu. Možno sama príde s dobrým a prospešným nápadom. Máte pochybnosti? Uvoľnite sa, pretože pôjdete dobrou cestou.

Láska

Nebojte sa nových ľudí a komunikácie s nimi, otvorte sa novým možnostiam. Vyhnite sa prílišnej kritike, nebuďte necitlivá k potrebám toho druhého. Čakajú vás rodinné problémy, ale vyriešite ich a zmiznú aj starosti vo vzťahu.

Zdravie

Budete mať mierne oslabený obehový systém a pravdepodobne aj ťažkosti s chrbticou. Inak však môžete počítať s regeneráciou organizmu, tento rok je vhodný na liečbu aj prípadné operácie.

Myšlienka: Zbavte sa negatívneho myslenia a sebaľútosti. Neberte všetko veľmi vážne a všetko tak vážne neprežívajte. Buďte trpezlivá, posuniete sa ďalej.

Nenašli ste tu svoje znamenie? Pozrite si aj druhú časť tarotového horoskopu.