Najsledovanejším stredajším programom v nespravodajskom rebríčku v rámci cieľovej skupiny 12+ bol komediálny seriál Hranica. Televízia Joj takto k obrazovkám prilákala 324-tisíc divákov. Žeby to bolo dekoltom Aleny Ďuránovej, ktorá v ňom hrá prísnu policajnú náčelníčku?

Kriminálka zaujala státisíce divákov

Nie je to celkom tak. Portál medialne.sk zistil, že vysokú sledovanosť mala Jojka aj vďaka vysielaniu kulinárskej šou Bez servítky. Stredajšie varenie videlo 269-tisíc ľudí.

Úspech u divákov mal aj Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). Kriminálku Vraždy v La Rochefoucauld si večer pozrelo 224-tisíc ľudí.

Tohto týždňová zostava v relácii Bez servítky.
Zdroj: TV JOJ

Do najlepšej pätice sa dostala aj relácia Inkognito. Jojka takto k obrazovkám prilákala 191-tisíc divákov. Hneď za ňou sa umiestnila zábavno-súťažná šou Na love z dielne TV Markíza, ktorú sledovalo 166-tisíc divákov.

Hranica sa drží na čele rebríčka

Seriál Hranica zaujal aj cieľovú skupinu 12 až 54 rokov. Ďalšiu epizódu si v stredu pozrelo 153-tisíc ľudí s trhovým podielom 18,6 percenta.

Opäť vysoký trhový podiel, 23,2 percenta, získala kulinárska šou Bez servítky, ktorá prilákala pred obrazovky 114-tisíc divákov.

Nemec nakrúcal seriál Hranica.
Zdroj: TV JOJ

Láka nás aj hádanie

Najvyššie umiestneným programom Markízy v rebríčku sa stal film Bomba na olympiáde. Snímku režiséra Clinta Eastwooda si pozrelo 95-tisíc ľudí s trhovým podielom 13,9 percenta.

Marián Čekovský zrazu vstal a zdrhol zo štúdia počas točenia Inkognita. Musel ísť urgentne na WC.
Zdroj: TV JOJ

Najlepšiu päťku uzatvárajú televízne relácie Inkognito a Reflex. Celebritné hádanie si na Jojke pozrelo 86-tisíc divákov s 12,4-percentným trhovým podielom a markizácku reláciu videlo 79-tisíc ľudí s trhovým podielom 19,9 percenta.