Získajte silu

Ak sa neviete dostať z chronickej choroby, vyskúšajte tento postup: Na Veľkonočnú nedeľu pozbierajte zvyšky posledného jedla (mäsové kosti, rybie kosti, vaječné škrupiny, omrvinky atď.) a to všetko odneste do prírody. Zakopte zvyšky jedla na 4 miestach a okamžite choďte domov. Podľa možnosti choďte hneď spať.

Magické žemle

Chrániť seba i svojich blízkych je prirodzené, musíte však pre to niečo urobiť presne vo Veľkonočný piatok. Najskôr hoďte trochu soli do plameňa sviečky a poproste o úľavu pre seba i pre členov svojej rodiny. Potom choďte do kuchyne a z múky, vody a droždia urobte cesto. Vyformujte z neho toľko žemlí, koľko máte členov rodiny. Predtým, ako dáte žemle piecť, vyhĺbte na ne krížiky. Pri každej žemli povedzte: „Križujem ťa, boží chlieb, a strácam negatívne myšlienky, choroby a zlé energie ja aj členovia mojej rodiny, amen!“ Upečené žemle sa rozdávajú a jedia ich všetci členovia rodiny.

Pomoc pri chorobe

Škrupiny z veľkonočných vajíčok sú magicky vzácne, nevyhadzujú sa, ale dobre odkladajú. Po dôkladnom vysušení ich zomeľte na jemný prášok a štipku z neho dajte chorému človeku opakovane do čaju, dodáva mu to potrebnú energiu.

Prilákajte úspech

Ak chcete byť úspešní a uznávaní, práve počas Veľkonočných sviatkov môžete toto prianie aktivovať a posilniť. Ako na to?

Počas Veľkej noci urobte sedem dobrých skutkov a obdarujte tých, ktorí to potrebujú. To aktivuje vašu životnú silu a pritiahne do vášho života nových ľudí i nové, sľubné príležitosti.

Zbavte sa žiarlivosti

Ak žiarlite, na Veľkú noc vezmite 40 vajec a povarte ich vo veľkom hrnci. Potom ich rozdajte priateľom aj susedom. Vodu po varení nevylejte, využite ju na umývanie tváre tri dni po sebe. Rýchlo si všimnete, že sa zrazu cítite oveľa pokojnejšie, vidíte svet a ľudí v ňom z úplne inej perspektívy a vľúdnejšie. Používajte vajíčka od domácich sliepok alebo biovajcia.

Viac nájdete na www.vesti.sk