V lete vraj myslia muži na sex šesťkrát častejšie než počas ostatných ročných období. Preto je možno rozumné pripraviť sa na príjemnú náhodu, ktorá by vám mohla vstúpiť do života. Vybavte sa mladšou tvárou, chudším telom a vybieleným úsmevom. Pozor, ak má mať príbeh pointu, ešte aj večer po celom dni musíte voňať!

Zaplaťte si menšie brucho

Pamätáte si, ako ste sa sami sebe v zime vyhrážali, že sa v lete budete chváliť vypracovaným telom? Leto je tu a tela nikde. Tehličky na bruchu si už zrejme z „pivného baňdera“ vyrobiť nestihnete, ale ak sa uspokojíte s niekoľkými kilami dole vďaka pár návštevám štúdia krásy, to už by sa dalo riešiť. Minulý rok si tak dal odstrániť tuk z brucha moderátor Michal Hudák. Vďaka bezbolestnej nechirurgickej metóde prišiel okamžite o päť kilogramov a dostal nové, krajšie brucho. „Zo sto percent ľudí, ktorí k nám prídu na toto ošetrenie, ktoré sme robili Michalovi Hudákovi, je desať percent mužov,“ hovorí nám MUDr. Adriana Tomeková prekvapujúcu informáciu.

Cena: od 900 eur

Vybieľte si úsmev

Na dokonalý imidž elegána na úrovni potrebujete mať zdravý a široký úsmev. Ak vám stačí zuby vybieliť a nepotrebujete sa pohrabať v ústnej dutine pedantnejšie, stačí sa objednať na jedno posedenie k stomatológovi.

Cena odborného bielenia: 70 – 190 eur

Rozvoňajte si pazuchy a nohy

Páchnuce pazuchy, mokré dlane aj smradľavé nohy vyriešite jedným zásahom. Stačí si dať do nich vpichnúť botulotoxín a máte po nepríjemnostiach. „Botulotoxín odstráni tento problém na deväťdesiat percent na celý rok dopredu. Takéto riešenie využíva spomedzi našich klientov až päťdesiat percent mužov. Veľa ľudí rieši rovnako aj potenie stupají nôh a rúk," hovorí MUDr. Tomeková. Ak sa bojíte pichania (ako muži klasicky), kúpte si antiperspirant.

Jednorazové pichnutie botulotoxínu do:

podpazušia: od 450 eur

dlaní: od 450 eur

nôh: od 500 eur

Omladnite v tvári

Až desať rokov si môžete ubrať jednou návštevou štúdia krásy. Hanbíte sa doň vstúpiť? Je len pre ženy? Tridsať percent záujemcov o odstránenie mimických vrások z čela botulotoxínom je mužského rodu a desať percent má skúsenosti s omladením kyselinou hyalurónovou. Existuje napríklad ošetrenie s názvom Thermage Lifting, čo je nechirurgický lifting tváre, ktorý omladzuje až o desať rokov.

Pozrite sa na svoje fotky spred desiatich rokov. Nechceli by ste tak vyzerať? Stačí na to jedno, jediné ošetrenie.

Cena vpichnutia botulotoxínu do čela: od 160 eur

Cena kyseliny hyalurónovej: od 230 eur

Cena zákroku Thermage Lifting: od 2 000 eur

Postavte ho

Veľa mladých a krásnych žien sa sťažuje, že aj keď sú mladé a krásne, ich partneri majú problém dostatočne to využiť. Skúste voľnopredajné kapsuly, ktorým sa hovorí aj peruánske modré tabletky. Ako už prirovnanie napovedá, pomáhajú riešiť najmä problém s erekciou. Okrem toho z nich však napríklad aj rastú svaly a takisto celkovo omladzujú organizmus. Z toho vyplýva, že pomáhajú riešiť krízu stredného veku aj manažérsky syndróm v sexuálnej oblasti možno lepšie ako rozvod. Aby sme nezabudli spomenúť ešte jednu výhodu, treba dodať, že vraj vedia vyriešiť aj frigiditu vašej partnerky – ak to, chúďa, potrebuje.

Cena: okolo 21 eur

Zbavte sa bobra

Naozaj už aj u mužov letí pekne oholené telo. Niektorým dámam sa síce stále páčia poriadne otcovsky zarastené hrude, sú však v menšine. Väčšina mladších ročníkov dnes na pláži pokukáva po oholených a poriadne naolejovaných pazuchách, hrudi, ale aj chrbte. Ak ste doteraz nosili všetko, čo vám samo od seba narástlo, a chystáte sa to po prvýkrát v živote odstrániť, poraďte sa s kamarátmi, ako a čím si to potom ošetriť. Aby vám na hrudi namiesto pár chlpov nenarástli nepekné zapálené vyrážky.

Na výber máte viacero možností odstraňovania. Epilácia laserom má najlepší a najdlhší efekt. Depilovanie cukrovou pastou alebo voskom krátkodobý, chlpy narastú tak do troch týždňov, a najmä je to trošku bolestivejšie. Keby ste chceli vedieť, ako to asi bolí, nalepte si na najchlpatejšie miesto, ktoré nikomu neukazujete, lepiacu pásku a strhnite ju. Najjednoduchšou a najlacnejšou metódou je domáce použitie depilačného krému alebo spreja. Postavíte sa do sprchy, nasprejujete si chrbát, počkáte asi osem minút a miesto zmyjete špongiou alebo pribalenou špachtľou. Asi za týždeň však máte kompletné ochlpenie zase na svojom mieste a po nejakých dvoch alebo troch mesiacoch ešte hojnejšie.

Priemerné ceny epilácie laserom:

ramien: 80 – 140 eur

chrbta: 230 – 330 eur

hrude: 105 – 170 eur

brucha: 120 – 220 eur

Priemerné ceny depilácie cukrovou pastou:

podpazušia: od 20 eur

hrudníka a brucha: od 15 eur

ramien: od 10 eur

Priemerné ceny depilácie teplým voskom:

chrbta: od 22 eur

podpazušia: 10 eur

hrudníka: od 15 eur

Cena žiletky: od 0,20 eura

Preč s pancierom

Raz sa dve mladé ženy rozprávali o svojich sexuálnych stretnutiach. Jedna hovorila druhej, ako dlho a nežne ju ten jej bozkával v jeho perinách. Tá druhá k tomu povedala: „Ten môj bol o ničom. Keďže sa mu stále zatrhávali stvrdnuté päty o saténové obvliečky, nemohla som sa sústrediť na nič ostatné. Bolo to trápne.“ Azda nechcete, aby si vaša perspektívna partnerka zapamätala z prvého stretnutia namiesto nasadenia vaše zhrubnuté a zanedbané päty. Preč s nimi! Šup na pedikúru!

Cena: od 9 eur