Naše rady samozrejme berte nadnesene a pomôžu najmä tým dámam, ktoré nemajú silu dať kopačky len tak a pomohlo by im, keby chlap zo vzťahu odišiel sám. Vieme, ako to docielite!

Baran

Toto znamenie má rado aktivitu, preto ak chcete, aby ste ho prestali baviť, robte presný opak. Ak budete pasívne, dostanete kopačky aj samé a nemusíte to robiť vy. Nikam nechoďte, nestýkajte sa s ľuďmi, seďte doma a choďte skoro spávať. Pridajte výčitky, že on von chodieva a čoskoro si nájde nejakú inú.

Býk

S týmto chlapom sa len tak ľahko nerozídete, budete sa to naťahovať ako guma v gatiach. Ak ste s ním zdieľali jednu domácnosť, tak ho začnite ignorovať, chodievajte často do spoločnosti, samozrejme bez neho a o svojom nočnom príchode pod vplyvom alkoholu dajte nahlas vedieť. Obliekajte sa vyzývavo, neupratujte, nevarte a do mesiaca je preč.

Blíženci

Títo ľudia sa neradi hádajú, preto to začnite robiť. Vyhľadajte si každý deň jednu maličkosť a buďte neznesiteľná. Pridajte štipku pesimizmu a sebaľútosti. Staňte sa nudnou osobou, ktorá má rada svoj obchod, svoju pumpu, jeden podnik, to isté jedlo.. A verte, že do depresie sa čoskoro dostane aj váš partner, ktorý nebude mať inú možnosť, než sa s vami rozísť.

Rak

S Rakom je rozchod vždy trochu komplikovaný. Keďže je veľmi citovo založený, rýchlym rozchodom by ste veľmi zranili jeho city. Pri tomto znamení je viac než vhodné, aby to ukončil on s vami. Odmietajte všetky prejavy lásky a nevenujte sa mi. Navyše, nech má dôvod na vás žiarliť. Pridajte ohováranie jeho rodičov, a to už neustojí stopercentne.

Lev

Na rozdiel od raka, rozísť sa s Levom nie je také ťažké. Má silné ego a potrebuje obdiv, od toho ho teda odstavte a bude to hľadať inde. Začnite na ňom tiež šetriť, vezmite ho do podradnej krčmy alebo na večierok, kde sa s ním nikto nebude baviť. Posledným klinčekom do rakvy vášho vzťahu bude, ak vysmejte jeho sexuálne schopnosti.

Panna

Toto znamenie sa len tak ľahko nerozíde, preto musíte byť obzvlášť tvrdé. Neporiadok, špina a vulgárne správanie budú najbližšie mesiace vašimi pomocníkmi. A ak chcete pritvrdiť, začnite pred ním v spoločnosti rozoberať váš intímny život. Akokoľvek sa Panna bude snažiť zo začiatku udržať vzťah, toto bude na ňu priveľa.

Váhy

S týmito ľuďmi sa dá rozísť pomerne ľahko, stačí ak už nebude mať na vás čo obdivovať. Začnite sa teda zanedbávať, zabudnite, že existuje holiaci strojček. Po jedle si grgnite, spať choďte s neumytými zubami. Váhy majú dobrý vkus, vyznajú sa v kvalite, preto začnite na všetkom šetriť. Hádajte sa s nimi kvôli maličkostiam alebo o peniaze a váš drahý sa veľmi rýchlo zbalí.

Škorpión

Skutočne sa chcete rozísť so Škorpiónom? A máte na to dosť odvahy? Skúsiť to môžete, ale zrejme to bude nekonečný príbeh. Ak sa nerozhodol poslať k vode on vás, tak vám držíme palce. Zrejme skončíte na psychiatrii. Pred tým ešte môžete skúsiť fňukanie, sebaľútosť, poukazovanie na jeho chyby, robte tiež neporiadok a vyprovokujte žiarlivosť. Ale naozaj nič nezaručujeme...

Strelec

Chlapovi v tomto znamení skúste začať diktovať, čo má robiť a aj ak to urobí, kritizujte ho. Odmietajte každé dobrodružstvo, ktoré on k životu potrebuje. Pozvite na návštevu povrchných ľudí, a skôr ako odídu oni, bude pobalený váš miláčik.

Kozorožec

Toto znamenie je rozumovo založené, preto racionálne vymenovanie dôvodov k rozchodu bude stačiť. Nemusíte robiť žiadne scénky okolo, urazte len jeho inteligenciu, vážnosť, postavenie a serióznosť. Ak by to nechápal, tak sa ešte obujte do jeho rodiny, na ktorú nedá dopustiť. A ešte míňajte jeho peniaze na blbosti.

Vodnár

Tento chlap odíde oveľa skôr, ako to budete chcieť vy. Ak by bol náhodou ten váš výnimka, tak sa začnute chovať a rozmýšľať ako väčšina, vodnár totiž nenávidí, ak niekto nie je osobnosť. V prípade, že nemáte rodinu, okamžite tlačte na jej založenie, aj toho sa zľakne.

Ryby

Ryby sú veľmi citlivé a zraniteľné, preto je ťažké ich opustiť. Ale ak im prestanete na oko rozumieť, navyše ich ani nepoľutujete, celý proces rozchodu tak zrýchlite. Zhadzujte ich názory, hádajte sa, urážajte ich vzhľad a vyčítajte im každú drobnosť. Buďte si isté, že váš chlap si potom nájde inú, ktorá sa ho bude snažiť pochopiť.