Baran

Všeobecné aspekty: Sľubný rok s príležitosťami rastu a rozvoja. Budú aj výzvy, využite ich ako odrazový mostík k úspechu. Uznajú vás i tí, ktorí sa vám otočili chrbtom. Kritiku si neberte k srdcu.

Láska a vzťahy: Presaďte sa a vyjadrite city. Nezadaní nájdu vhodných partnerov, pozor na impulzívnosť. Môžete nadviazať stabilný manželský či milostný vzťah. Hoci by došlo k pádom, obaja zostanete pri zemi a spolu. Pozor na flirty, otriasli by stabilitou vzťahu. Problémy riešte priebežne, buďte milí, to vám zaistí šťastie.

Kariéra: Čaká vás posun a veľké zmeny. Hoci sa zdá, že nič nejde podľa plánu, vďaka aktívnemu nasadeniu zdoláte prekážky. Využite zlyhanie ako odrazový skok do výšky. Netrpezlivosť vás zastaví. Buďte pokojní a vyrovnaní, snažte sa o dokonalosť. Ak uvažujete o zmene práce, ste na ňu pripravení.

Zdravie: Je v norme, pozor na drobné ochorenia, striedmosť v strave a pri cvičení. Nezaťažujte sa psychicky ani fyzicky, dbajte na imunitu, uprednostnite bylinné prípravky. Dbajte na rovnováhu medzi prácou a odpočinkom.

Financie: Držte sa rozpočtu, neprekračujte výdavky, viac šetrite a nájdite spôsoby vyrovnať dlhy. Finančný rast sa zlepší v menšom rozsahu, veľa neočakávajte. Vyhnite sa pokušeniu míňať. Nie je vhodný čas na risk a špekulácie. Buďte rozvážni, múdri a zostaňte pri zemi.

Dobrá rada: Buďte trpezliví a vyhnite sa impulzívnym činom, ak narazíte na neúspech. Trpezlivosť je vašou mantrou prežitia. Snažte sa porozumieť blízkym, venujte im pozornosť.