Tento horoskop nemá tradičných 12 slnečných znamení. Ide o znamenia minulých životov, ktoré odhalia, čo ste pri predchádzajúcom narodení nezvládli, a tiež to, ako to môžete teraz napraviť.

Čarodejník

(1. - 19.4. / 8. - 18.11.)

Minulý život: Boli ste dobrým čarodejníkom, ktorý pomáhal ľuďom, a oni sa na neho aj vždy obracali. To však niektorých ľudí aj iritovali, preto ste si vytvorili nepriateľov.

Súčasný život: Máte tendenciu s ľuďmi manipulovať, pretože z minulého života vo vás ostalo to, že nechcete, aby sa vytvorila skupina neprajníkov. Pamätajte si, nikoho nebude mať rád každý na svete, a ani vy to tak nemáte smerom k ostatným.

Bojovník

(20. 4. - 8. 5 / 12. - 19.8.)

Minulý život: Neboli vám cudzie konflikty a bitky, dokázali ste ostatných dostať na svoju stranu a pobiť sa za pravdu.

Súčasný život: Bojovnosť z minulého života vám ostala, ale už ju nekonáte formou násilia, V tomto živote sa máte naučiť, komu dôverovať, a kedy sa spoľahnúť len sám na seba.

Obchodník

(9. - 27.5. / 29.6.- 13.7. / 20. - 31.8.)

Minulý život: využívali ste svoje výborné komunikačné schopnosti a predávali ste, či už na trhu, alebo ste obchodne cestovali. Vašim domovom bola ulica.

Súčasný život: V tomto živote sa máte naučiť nebyť naivný a využiť svoj dar reči. Obchodovanie je vám stále blízke.

Duša rodiny

(18. - 28.7. / 23. - 27.9. / 3. - 17.10.)

Minulý život: Vašou hlavnou úlohou bola v minulosti rodina. Boli ste hlavou aj krkom a všetkých členov ste stmeľovali.

Súčasný život: Keďže ste v minulosti usmerňovali druhých vy, v tomto živote je vám nepríjemné, ak to aplikuje niekto na vás. Ale aj to sa máte naučiť. Popracujte na svojej tolerantnosti.

Dobyvateľ

(29.7. - 11.8. / 30.10. - 7.11.)

Minulý život: Boli ste fyzicky zdatný, dokázali ste si všetko zabezpečiť, a tým ste si užívali život plnými dúškami.

Súčasný život: V tomto živote zažívate presný opak, ste nestabilný, dôverčivý a neviete, kto to s vami myslí vážne, a kto naopak.

Pozrite si aj ďalšie znamenia minulých životov.