Tento horoskop nemá tradičných 12 slnečných znamení. Ide o znamenia minulých životov, ktoré odhalia, čo ste pri predchádzajúcom narodení nezvládli, a tiež to, ako to môžete teraz napraviť.

Zodpovedný človek

(1. - 7.1. / 14.-17.7. / 1. - 7.9.)

Minulý život: Zažili ste bohatstvo a všetky slasti života. Určite ste sa živili ako alchymista vyrábajúci zlato, alebo bankár. Skrátka človek, ktorý je pri peniazoch.

Súčasný život: Už nepotrebujete vlastniť všetko hmotné, ale občas ešte zažiarlite, ak sa má niekto lepšie ako vy.Na tom by ste mali popracovať. Inak ste zodpovedný a spoľahlivý človek.

Rozumný človek

(8. - 21.1. / 1. - 11.2. / 19. - 26.11.)

Minulý život: V predchádzajúcom živote vás ľudia vyhľadávali pre vašu múdrosť a skromnosť. Dostávalo sa vám veľkej pozornosti a obdivu.

Súčasný život: Po toľkej pozornosti v minulom živote, si v tomto radšej vychutnávate samotu. Je to aj preto, že ste senzitívna osoba a pocity druhých vás niekedy zaťažujú a máte pocit, že sa pred nimi musíte brániť.

Liečiteľ

(22. - 31.1. / 19. - 28.6. / 8. - 22.9.)

Minulý život: Hovorili o vás ako o šarlatánovi, ale keď bolo zle, práve vy ste vedeli prírodnými liekmi pomôcť a zachrániť život.

Súčasný život: V tomto živote sa máte stať otvorenejším človekom. Nechajte si pomôcť a poradiť od druhého, tak ako ste to v minulom živote pre ľudí robili vy. Potlačte serióznosť a ťažkopádnosť

Tulák

(12. - 29.2. / 28.5. - 18.6. / 28.9. - 2.10.)

Minulý život: Mali ste skvelý orientačný zmysel, boli ste komunikatívny a do reči ste sa dávali aj s cudzími. Nohami na zemi ste však rozhodne nestáli.

Súčasný život: Vašou úlohou v tomto živote je naučiť sa hospodáriť s časom a nemať problém s autoritami.

Dobrodruh

(1. - 10.3. / 27.11. - 18.12.)

Minulý život: Tak ste túžili po slobode, že vás nebolo schopné udržať v akomkoľvek vzťahu. Vždy ste boli ten, kto uteká pred rodinou a zodpovednosťou za dobrodružstvom.

Súčasný život: V tomto živote ste preto presný opak, lipnete na rodinnom kruhu, ste verný a vytrvalý. Mali ste si skrátka vyskúšať obe strany mince.

Politik

(11. - 31.3./ 18. - 29.10./ 19. - 31.12.)

Minulý život: Boli ste veľavážená osoba, ale ťahali ste nitky skôr z úzadia. Radili ste kráľom a oni lízali smotanu vašich nápadov a vedomostí.

Súčasný život: Teraz sa máte naučiť byť sám za seba, povedať svoj názor nahlas a stáť si za ním. Nie len radiť druhým, ale sám prevziať zodpovednosť.

Ďalšie znamenia horoskopu minulých životov nájdete na našej stránke už zajtra.