Lev

Nič nie je len čierne. Sústreďte sa na pozitívne stránky. Zachytíte nepatrné signály, ktoré vám pomôžu získať dôležité fakty. Nezabúdajte, že život nie je súťaž, aby ste zistili, kto dorazí do cieľa prvý. Užívajte si, kde ste teraz. Ak sa bavíte, netreba sa náhliť k inej činnosti.

Motto týždňa: „Ak nedúfaš, nenájdeš to, čo presahuje tvoje nádeje.“

Panna

Pripravte sa na isté komplikácie či straty. Prekážky vás nútia naučiť sa v živote niečo nové, čomu ste sa už dlhšie bránili. Je to stále ten istý problém, ktorý sa opakuje vo vašom živote, a bude sa vyskytovať pomerne pravidelne dovtedy, kým sa z neho nepoučíte.

Motto týždňa: „Nie v tom, čo máme, ale v tom, čo sme, je naša osobnosť.“

Váhy

Túžba byť produktívnym či užitočným je vašou hnacou silou. Váš postoj je pozitívny a máte silnú podporu iných ľudí. Inšpirovali ste sa k rastu, zlepšeniu a presúvaniu mimo zóny pohodlia. Priatelia vás obohatia zaujímavými kontaktmi a predstavia vám nové nápady.

Motto týždňa: „To, čo ľudia nazývajú šťastím, je okamih, kedy prestanú mať strach.“

Škorpión

Pripravte sa na nápor povinností. Zvládnete všetko, ak sa postupne sústredíte iba na jednu vec. Zaujmite pozitívny prístup. Ak budete veci vnímať ako hromadu práce pred sebou, nič nedokončíte. Čo sa dá, delegujte na iných a hľadajte vo všetkom pozitívny aspekt.

Motto týždňa: „Isté veci sú také dôležité, že ich človek musí objaviť sám.“