Baran

Veci teraz nie sú také stabilné, ako tomu bolo posledných pár týždňov. Nedajte sa odradiť inými ľuďmi. Ponúknite vlastné kreatívne riešenia. Či už si to uvedomujete, alebo nie, oplývate rozumom. Nepredajte sa lacno. Spoľahnite sa na svoje nápady a myšlienky.

Motto týždňa: „Vždy, keď si uvedomíš svoje šťastie, zrodí sa v tebe nová chuť žiť.“

 

Býk

Vaše srdce je na správnom mieste, preto rozdávajte svoju dobrú náladu ostatným. Nič zbytočne nekomplikujte. Zvýšte účinnosť svojich myšlienok a činov. Zistíte, že ste efektívnejší, ak vylúčite všetky nepodstatné a nepotrebné aspekty. Počúvajte hlas srdca.

Motto týždňa: „Čas je zlodej. Ukradne ti všetko, čo nezažiješ.“

Blíženci

Ak snívate o novej práci, je to preto, že ste v terajšej značne vystresovaní. Ak máte pocit, že zmenu potrebujete, nasledujte svoje sny. Aj výnosný podnik, bez ohľadu na to, aký je kreatívny, je stále podnikaním. Využite prirodzený talent a zistite, čo potrebujete vedieť.

Motto týždňa: „Ten, kto žije, musí počítať so zmenami.“

Rak

Sústredíte sa ľahko a úlohy dokončíte bez problémov, hoci je okolo vás zmätok. Ale to nie je prípad tohto týždňa. Počítajte s vrtošivou náladou. V neporiadku je ťažké pracovať. Nerobte si starosti s nedostatočným výkonom. Ide iba o pár dní. Potom už znovu pôjdete na plný výkon.

Motto týždňa: „Nechoďte späť. Tam ste už boli.“