Baran

Dozviete sa niečo, čo vás posunie vpred. Aj keď ste sa v poslednom čase veľmi sústredili na to, aby ste do života vniesli viac zábavy či romantiky, pripravte sa na triedenie a organizovanie v práci. Viac si všímajte detaily. Nezabúdajte ani na svoje zdravie.

Motto týždňa: „Samota je lepšia než toxické vzťahy a falošné priateľstvá.“

 

Býk

Máte záujem o zlepšenie rozhodnutí. Ste hrdí na svoju schopnosť zvládať osobné záležitosti. Súčasťou týždňa budú aj dôležité nápady, správy či rozhovory, aj keď ešte nemusíte poznať ich hodnotu. Hoci je vaša myseľ zaneprázdnená, vaša intuícia vás určite nezradí.

Motto týždňa: „Niekedy sa život obráti hore nohami preto, aby nás znovu naučil žiť s hlavou hore.“

Blíženci

Tempo života sa zvýši. Hoci máte veľa duševnej energie, zatiaľ neriskujte nový postup. Nové nápady môžu byť vzrušujúce. Venujte osobitnú pozornosť detailom, správam a objavujúcim sa myšlienkam, ktoré môžu byť významné. V nasledujúcich týždňoch už budete konať.

Motto týždňa: „Ak sa zameriavate na problémy, budete ich mať čoraz viac.“

Rak

Hľadajte stratégie, ako sa vyrovnať s povinnosťami, aby vám neskomplikovali život, keď to najmenej očakávate. K svojim financiám budete pristupovať z novej, sviežej perspektívy. Máte dobré nápady, ako zarobiť peniaze či nájsť vhodné spôsoby zaobchádzania s peniazmi a majetkom.

Motto týždňa: „Ak sa sústredíte na riešenia a dobré veci, nájdete príležitosti.“