Baran

Musíte stráviť chvíľku sami a obnoviť svoje fungovanie. Vplyv iných ľudí môže preniknúť do vašej duše. Netreba robiť či hovoriť veci, ktoré od vás chcú iní. Vaša citlivosť vám pomáha pochopiť ich, ale môže vás aj zraziť na kolená, ak sa zavalíte cudzími problémami. Naučte sa hovoriť nie.

Motto týždňa: „Obavami a strachom nevyriešiš zajtrajšie problémy, ale pripravíš sa o pokoj dneška.“

Býk

Vaša nerozhodnosť vás môže nechať chvíľu bezmocných. Ľudia z vášho okolia rovnako nerozhodne hľadajú svoje smerovanie. Cítite napätie, ktoré vás núti ísť do akcie, ale už vás unavuje neustále čakanie na prvý krok iných ľudí. Vždy je viac možných riešení ako len jedno.

Motto týždňa: „Na nič nečakaj. Život beží rýchlejšie, než si myslíš.“

Blíženci

Je pár dôležitých otázok, s ktorými sa musíte vyrovnať. V láske a romantike prevezmite iniciatívu. Uistite sa, že ste spokojní, ako sa veci majú, alebo ich zmeňte. Nič nie je také čierne, ako sa zdalo. Nerobte si starosti s tým, čo musíte urobiť neskôr. Žite pre dnešok.

Motto týždňa: „Len človek, ktorý verí sám sebe, môže dôverovať ostatným.“

Rak

Je možné, že vo vašom milostnom živote momentálne existujú nezrovnalosti. Niekto chce, aby ste vo vzťahu hrali inú rolu, ako ste boli zvyknutí. Myslite na tlak, ktorý preto na vás pôsobí. Na tieto otázky si budete musieť odpovedať v priebehu pár mesiacov.

Motto týždňa: „To, že si teraz padol na dno, neznamená, že tam máš aj ostať.“