Baran

Máte viac energie tvorivo sa prejaviť vo všetkom, čo vás baví a napĺňa. V láske uvítate vášnivé obdobie, sála z vás zvláštny magnetizmus. Pozor dajte na tendenciu chcieť hazardovať. Nereagujte rozčúlene, ak sa všetko okamžite nebude diať podľa vašich predstáv.

Motto týždňa: „Prázdni ľudia prázdne veci činia.“

 

Býk

Opätovné spojenie sa so starými priateľmi, snami či s plánmi môže byť veľmi prospešné. Spomaliť by ste mali v zbytočných výdavkoch. Teraz je čas posúvať veci pomalšie a s rozvahou. U iných ľudí vzbudzujete dôveru. Priťahujete k sebe zaujímavých ľudí, ktorí sa vám neskôr zídu.

Motto týždňa: „V škole sa učíme 7 pádov, ostatné nachystá život.“

Blíženci

Vyriešenie posledných problémových oblastí prichádza neuveriteľne prirodzene a najúspešnejšie práve v tomto týždni. Všetko, na čom vám záleží, vykazuje známky pokroku. Ľudia si všimnú vaše úsilie, talent či úspechy. Prilákate k sebe správnych ľudí či zdroje na dosiahnutie cieľov.

Motto týždňa: „Niekedy ti jeden deň na novom mieste dá viac než desať rokov doma.“

Rak

Zvyšujú sa vaše príťažlivé sily pre peniaze, dary, láskavosti, hoci vo všeobecnosti ste menej viditeľní. Ste mimoriadne zruční v tom, ako využiť svoje zdroje čo najlepšie najmä preto, že máte trpezlivejšie obchodné a finančné plány a nič z toho tvrdohlavo neurýchľujete.

Motto týždňa: „Život je lepší, keď sa smeješ.“