Baran

Vaša myseľ sa naladí na progresívne nápady a oblasti na zlepšenie. Váš výhľad sa vďaka tomu výrazne posunie. Využijete tempo, ste pripravení vynaložiť potrebné úsilie na dosiahnutie cieľov, ktoré sa týkajú učenia a komunikácie. To všetko bude pre vás veľmi úspešné.

Motto týždňa: „Pokiaľ nenazveme veci pravým menom, sme falošní.“

 

Býk

Ak je to potrebné, začnite sa zaoberať odpustením a prepustením toho, čo vám už neslúži. Rozhodnutia si vyžiadajú viac času než obvykle a budete sa cítiť akoby v úzadí. Je to však silné obdobie na odpočinok, strávenie a spracovanie všetkého dôležitého. Nemáte sa teraz kam ponáhľať.

Motto týždňa: „Život je lepší, keď sa smeješ.“

Blíženci

Užijete si viac potešenia a radosti. Nasledujúce týždne sú všeobecne dobré na roztiahnutie krídel, nadviazanie kontaktov a rozvinutie priateľstiev. Vychutnáte si viac ocenenia od iných ľudí. Váš životný vkus je už nový, iný a progresívny. Postupujte vami osvedčeným spôsobom.

Motto týždňa: „Zmeň svoju situáciu alebo spôsob myslenia.“

Rak

Kladiete väčší dôraz na svoje profesionálne postavenie a schopnosť plniť si povinnosti. Ak sú vyvážené, dostane sa vám pozitívnej spätnej väzby. Investujte do svojich úspechov, je o vás väčší záujem. Ostatní si všimnú vašu prácu a dosiahnuté výsledky, je rozumné staviť na svoju zodpovednosť.

Motto týždňa: „Úspech je schopnosť ísť od jedného neúspechu k druhému a nestratiť pritom nadšenie.“