Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Nedajte sa strhnúť citmi a unáhlenými činmi. Opatrne a kriticky skúmajte svoje možnosti. S pokojom prijmite podnety zvonka, no nedajte sa nimi vykoľajiť. Potrebujete čas na dosiahnutie istoty, až potom zaujmite jednoznačný postoj.
Motto týždňa: „Ak chcem čosi, čo som ešte nemala, musím preto urobiť to, čo som doposiaľ ešte neurobila.“

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Správate sa zmätene a podozrievavo. Pozor! Takto začnete podozrievať i samých seba, až vás nakoniec šťastie radšej opustí. Prestaňte myslieť na problémy. Tak znovu nájdete vieru v seba i kľúč k hojnosti. Pristúpte k svojim zámerom s odvahou.
Motto týždňa: „Vždy mám dve možnosti – ísť vpred a rásť alebo ísť nazad do istoty a nikam sa neposunúť.“

VIEME PRVÍ: Herec Tomáš Maštalír sa tajne oženil. TOTO je jeho krásna manželka!

Baran 21. 3. – 21. 4.

Cítite pôvab všetkého nového a hľadáte oživenie i štipku adrenalínu. Veľmi vám pritom pomôže vaša otvorenosť a nepredpojatosť. Nie je však úplne vylúčené, že ste pri realizácii svojich plánov viac nesústredení, ľahkomyseľní či naivní. Chce to od vás aj trochu šibalstva.
Motto týždňa: „Dôverujem procesu, ktorým teraz prechádzam.“

Býk 22. 4. – 20. 5.

Hoci sa objaví pár nepríjemných správ či prekážok, nemalo by vás to zastaviť v realizácii plánov. Berte to skôr ako upozornenie na to, že si máte viac vážiť seba, poznať svoju skutočnú hodnotu. To vám čoskoro pomôže pri podpisovaní istých dôležitých dokumentov.
Motto týždňa: „Svoje rozhodnutia nemusím nikomu vysvetľovať ani ich pred nikým obhajovať.“

Ministerka vnútra Denisa Saková odhalila svoju veľkú rodinnú bolesť

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Úvodom týždňa by ste sa mali chopiť šance, ktorá na prvý pohľad tak nemusí vyzerať. Majte oči na stopkách a všímajte si i tie najnenápadnejšie signály. Ničím sa nedajte spútavať, na ničom nelipnite. To je tá najistejšia cesta exkurzie do pekla na zemi.
Motto týždňa: „Idem za tým, po čom túžim, a nie za tým, o čom si myslím, že by som mala po tom túžiť.“

Rak 22. 6. – 22. 7.

Nezúfajte, ak sa vám šťastena na pár dní otočila chrbtom. Toto obdobie môžete len v pokoji prežiť a v žiadnom prípade nepodľahnúť stresu. Záver týždňa je k vám už milosrdný, prináša rast a s ním aj úsmev na tvári, ktorý vyčarí vám blízky človek.
Motto týždňa: „Niekedy nás bolesť naučí také veci, ktoré by radosť nikdy naučiť nedokázala.“

Expriateľka Diana Mórová je v šoku. Odkaz ženatému kolegovi Tomášovi Maštalírovi

Lev 23. 7. – 23. 8.

Snažíte sa ako topiaci, čo chytá steblo, ktoré poskytuje len zdanlivú istotu. Urobte si poriadok vo svojom srdci a vnútorne sa uvoľnite. Len tak sa môže to, čo si chcete podržať, rozvinúť v celej svojej kráse. Uvedomte si, že i tá najsilnejšia láska umiera, ak ju zatvoríte do temnej veže.
Motto týždňa: „Ak sa snažím všetko kontrolovať, nič si neužijem.“

Panna 24. 8. – 23. 9.

Je skvelé, že vám trpezlivosť nie je cudzia. Chvíľku počkajte, kým sa pustíte do niečoho nového. Kým tak urobíte, skoncujte so všetkým starým. Potom sa už správajte sebaisto, ukážte svoju priamočiarosť a schopnosť presadiť sa. Dajte najavo, že dokážete včas rozpoznať i prekážky.
Motto týždňa: „Ak som láskavá k všetkému živému, život okolo mňa začne mať vôňu lásky.“

Kamila Magálová nekompromisne odpíli zo svojho života niektorých ľudí. Silné slová o LÁSKE

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Vyjdite zo seba a prejavte svoj zmysel pre krásu, ten nasmerujte na oživenie svojho príbytku. Nešetrite harmóniou, k zmenám pristupujte otvorene. Nikomu z blízkych nedovoľte ani najmenší prejav kritiky. I tak by za ňou bola len štipka žiarlivosti na vašu šikovnosť.
Motto týždňa: „Svet sa mení kvôli môjmu príkladu a nie názoru.“

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Vaša viera vie hory prenášať, preto by bolo chybou využívať podnikavosť a dynamiku polovičato. Nebojte sa prejaviť svoju samostatnosť, sebaurčenie a silu vôle. Prejavte radosť zo života, optimizmus a životnú múdrosť. Nadchnite týmito atribútmi aj ľudí vo svojom okolí.
Motto týždňa: „Čokoľvek si dokážem predstaviť, čomu dokážem uveriť, to môžem aj dosiahnuť.“

VIDEO: Postavili ju zo zlata, no menila sa na trosky. Najkrajšiu slovenskú kalváriu zachránili aj sestry Vášaryové

Strelec 23. 11. – 21. 12

Nesprávate sa slobodne. Možno to nie je každému nápadné, ale dobrému pozorovateľovi neujde, že niečo dôležitého v sebe potláčate. Najskôr pôjde o významné stránky vašej osobnosti. Zbavte sa zbytočných úvah, začnite sa prejavovať úplne prirodzene a s láskou k životu.
Motto týždňa: „Ak sa zaujímam o to, čo si o mne myslia iní, navždy budem ich väzňom.“

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Nedajte sa ovplyvniť názormi a hodnotením iných. Postupujte dôkladne a nenechajte nikoho na pochybách, že to myslíte vážne. Udržujte si odstup a pevný charakter. Počkajte, kým vám váš vnútorný hlas nenaznačí správny smer.
Motto týždňa: „Mojím cieľom nie je byť lepší, ako sú iní, mojím cieľom je byť lepším, než som bol ja sám.“